2017 m. gegužės 23 d., antradienis

“Ryanair”  pradėjo teikti naują paslaugą


“Ryanair” pradėjo teikti ilgai lauktą paslaugą – dabar keleiviai jungiamuosius skrydžius gali užsisakyti kompanijos tinkle, praneša Independent.ie. 

Kol kas ši paslauga galioja tik 10 maršrutų iš/į Romos Fiumicino oro uosto, o jeigu paslauga pasitvirtins, ją bus galima užsisakyti visame bendrovės oro linijų tinkle. Be to, “Ryanair” planuoja plėsti savo bendradarbiavimą su kitomis oro linijų bendrovėmis, įskaitant tokias kompanijas kaip “Aer Lingus” ir Norvegijos oro linijos.

“Ryanair” internetinėje svetainėje keleiviai gali ieškoti jungiamųjų skrydžių Romos oro uoste į/iš Barseloną, Alikantę, Briuselį ir Maltą. Persėdant iš vieno lėktuvo į kitą, keleiviams nereikės atlikti saugumo patikrinimo, jų bagažas taip pat bus perkeltas, o skrajutės visai kelionei turės tik vieną rezervacijos numerį.

“Tai nauja paslauga ir jeigu ji pasitvirtins, mes ją plėsime, –  patvirtino “Ryanair” Komercijos skyriaus pareigūnas David O'Brien. – Mes taip pat tęsime diskusijas dėl bendradarbiavimo su “Aer Lingus” ir Norvegijos oro linijų kompanijomis bei kitais potencialiais partneriais.”


2 komentarai:

 1. Aš esu ponia su 2 vaikais, kilusi iš Teksaso Hiustono, mano vyras palieka mane ir jo 2 vaikus maždaug 10 mėnesių. Aš patiriu daug skausmo, aš darau viską, ką galiu, kad jis sugrįžtų pas mane ir į savo vaikus, bet nieko. sportuoti. man tai buvo tikrai įtemptas laikotarpis, nes aš galėjau jausti širdies skausmą. Man buvo liepta kreiptis į meilės rašybos gydytoją, kad padėtų man. Aš padariau, kad man pasisekė gauti DR.Wealthy Contact, kuris sugebėjo man padėti. Jis išleido meilės burtą, kuris sugrąžino mano vyrą pas mane ir į jo vaikai dėkojame tiek daug DR. Turtingi aš labai vertinu tai, ką padarei dėl manęs. čia jis yra jo kontaktinis asmuo, jei jums to gali prireikti išsprendus savo santykių el. laišką. wealthylovespell@gmail.com skambinkite „whatssap“ +2348105150446

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveiki, čia yra greitas, skirtas tik tiems, kuriems reikia pokyčių savo meilės gyvenime, tiems, kurie ieško patikimo rašybos rato, kuris padėtų atgaivinti savo žlugusius / griūvančius santykius, taip pat tiems, kurie kenčia nuo įvairių negalavimų. yra tas, kuris yra tikrai universalus, atjaučiantis ir patikimas, kai kalbama apie burtus. Gydytojo Egwali burtų namai yra tinkamas pasirinkimas jums, jums reikia tik kontakto, tada galiu jus patikinti, kad visa kita būtų visiška magija, mano meilės gyvenimas buvo ties žlugimo riba, kol įsakiau meilės užkeikimui, buvo tinkamai laikomasi visų tinkamų procedūrų, kad būtų užtikrinta, jog jis puikiai veikia. Šiandien esu gyvas liudininkas, kad daktaro Egwali burtų magija veikia be jokių pagrįstų abejonių. Štai kodėl aš naudoju visas laikmenas norėdamas pranešti pasauliui apie šį puikų burtų daktarą, kuris sugrąžino ramybę ir vienybę mano namuose. Šiandien kalbėkis su juo ir tavo emocinės nesėkmės bus visiškai išnaikintos.
  Jam tereikia skambučio!

  „WhatsApp“: +2348122948392
  Kurjeris: dregwalispellbinder@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti