2017 m. gegužės 18 d., ketvirtadienis

Čekiškas alus pirmauja!Deutsche Bank specialistai pasižvalgė kiek ir kur kainuoja pinta (tradiciškai 0,568 litro) pilstomo alaus.

Pasirodo, pats brangiausias alus yra Oslo (Norvegija) – 8,60 euro, pigiausias Pahoje (Čekija) – 1, 00 euras.  

Airija priklauso dešimtukui pasauliui šalių, kur alus yra pakankamai brangus – už pintą alaus Dublino pabe sumokėsite apie  6, 00 eurus.

Lentelės reitingo viduryje – Maskva (Rusija) – ten už 0,5 litro alaus sumokėsite 4,50 euro.  


Pažįstamų Vilniuje (Lietuva), pasiteiravome, kiek dabar kainuoja alus, atsakė, kad priklausomai nuo to, kokią vietą mes pasirinksite alaus degustavimui, bet už pintą sumokėsime apie 3-4 eurus. 1 komentaras:

  1. Aš esu ponia su 2 vaikais, kilusi iš Teksaso Hiustono, mano vyras palieka mane ir jo 2 vaikus maždaug 10 mėnesių. Aš patiriu daug skausmo, aš darau viską, ką galiu, kad jis sugrįžtų pas mane ir į savo vaikus, bet nieko. sportuoti. man tai buvo tikrai įtemptas laikotarpis, nes aš galėjau jausti širdies skausmą. Man buvo liepta kreiptis į meilės rašybos gydytoją, kad padėtų man. Aš padariau, kad man pasisekė gauti DR.Wealthy Contact, kuris sugebėjo man padėti. Jis išleido meilės burtą, kuris sugrąžino mano vyrą pas mane ir į jo vaikai dėkojame tiek daug DR. Turtingi aš labai vertinu tai, ką padarei dėl manęs. čia jis yra jo kontaktinis asmuo, jei jums to gali prireikti išsprendus savo santykių el. laišką. wealthylovespell@gmail.com skambinkite „whatssap“ +2348105150446

    AtsakytiPanaikinti