2017 m. gegužės 14 d., sekmadienis

Daugiau nei pusė jaunų žmonių Airijoje nepasitiki Vyriausybe


Jeigu žmonės masiškai sukiltų prieš Airijos vyriausybę, prie jų prisijungtų daugiau nei pusė jaunų žmonių šalyje, teigia “The Independent”.

Penkiasdešimt keturi procentai 18-34 metų amžiaus žmonių teigia, kad jeigu toks sukilimas prieš valdžią įvyktų per artimiausias ateinančias dienas ar mėnesius, jie mielai prisijungtų prie jo.

Apklausoje dalyvavo beveik 20 000 jaunų žmonių Airijoje.

36 procentai apklaustųjų galvoja, kad 40 procentų valdžioje esančių žmonių yra korumpuoti. Keturiasdešimt penki procentai teigė, kad jie “visiškai” nepasitiki politikais. Tačiau 25 procentai sakė, kad tik keletas politikų yra korumpuoti.

Tyrimas taip pat parodė, kad bažnyčia – tradiciškai pagrindinė institucija Airijoje – beveik neturi jokios įtakos šalies jaunimui. Tik du procentai apklaustųjų teigė, kad jie visiškai pasitiki bažnyčia, o 56 procentai sakė, kad bažnyčia “visiškai” nepasitiki.  

Aštuoniasdešimt procentų vyrų ir 78 procentų moterų teigė, kad jie gali būti laimingi ir be religijos ir tik 20 procentų sakė, kad religija vaidina labai svarbų vaidmenį jų gyvenime.

Policija nepasitiki didžioji dalis apklaustųjų, kiti buvo daugiau lojalūs – sakė, kad pasitiki, bet “nelabai”.


Nustebino jaunimo požiūris į kariuomenę – beveik 50 procentų žmonių sakė, kad kariuomene “labai pasitiki”.

Mokslininkai nuomone,  apklausa aiškiai parodė jaunų žmonių nepasitenkinimą Vyriausybe. 

1 komentaras:

  1. Aš esu ponia su 2 vaikais, kilusi iš Teksaso Hiustono, mano vyras palieka mane ir jo 2 vaikus maždaug 10 mėnesių. Aš patiriu daug skausmo, aš darau viską, ką galiu, kad jis sugrįžtų pas mane ir į savo vaikus, bet nieko. sportuoti. man tai buvo tikrai įtemptas laikotarpis, nes aš galėjau jausti širdies skausmą. Man buvo liepta kreiptis į meilės rašybos gydytoją, kad padėtų man. Aš padariau, kad man pasisekė gauti DR.Wealthy Contact, kuris sugebėjo man padėti. Jis išleido meilės burtą, kuris sugrąžino mano vyrą pas mane ir į jo vaikai dėkojame tiek daug DR. Turtingi aš labai vertinu tai, ką padarei dėl manęs. čia jis yra jo kontaktinis asmuo, jei jums to gali prireikti išsprendus savo santykių el. laišką. wealthylovespell@gmail.com skambinkite „whatssap“ +2348105150446

    AtsakytiPanaikinti