2017 m. gegužės 9 d., antradienis

Mirus lėktuve keleiviui, transatlantinis skrydis buvo nukreiptas į Shannon oro uostą


© Provided by Irish Independent Shannon Airport, Ireland, 2016.

Vakar transatlantinio skrydžio metu mirus vyrui, lėktuvas buvo nukreiptas į Shannon oro uostą, pranešė Independent.ie.


“Delta Air Lines” kompanijos lėktuvas buvo pakeliui iš Amsterdamo į JAV, kai įgula paskelbė, kad keleiviui skubiai reikalinga  medicininė pagalba.  Lėktuve buvo 260 keleivių ir įgulos nariai.

Lėktuvas buvo nukreiptas į Shannon oro uostą, po to kai įgula pranešė, kad lėktuve esantis 88-erių metų keleivis nereaguoja į aplinką. Incidentas įvyko praėjus maždaug valandai po skrydžio.


 “Airbus A330-300  jet”  saugiai nusileido oro uoste kur jį pasitiko atitinkamos tarnybos.

1 komentaras:

  1. Aš esu ponia su 2 vaikais, kilusi iš Teksaso Hiustono, mano vyras palieka mane ir jo 2 vaikus maždaug 10 mėnesių. Aš patiriu daug skausmo, aš darau viską, ką galiu, kad jis sugrįžtų pas mane ir į savo vaikus, bet nieko. sportuoti. man tai buvo tikrai įtemptas laikotarpis, nes aš galėjau jausti širdies skausmą. Man buvo liepta kreiptis į meilės rašybos gydytoją, kad padėtų man. Aš padariau, kad man pasisekė gauti DR.Wealthy Contact, kuris sugebėjo man padėti. Jis išleido meilės burtą, kuris sugrąžino mano vyrą pas mane ir į jo vaikai dėkojame tiek daug DR. Turtingi aš labai vertinu tai, ką padarei dėl manęs. čia jis yra jo kontaktinis asmuo, jei jums to gali prireikti išsprendus savo santykių el. laišką. wealthylovespell@gmail.com skambinkite „whatssap“ +2348105150446

    AtsakytiPanaikinti