2017 m. gegužės 27 d., šeštadienis

Dublino “karštuose taškuose” kasdien užblokuojama daugiau nei 150 automobilių


Labiausiai tikėtina, kad jūsų automobilis bus užblokuotas Mespil Road, Waterloo Road ir Gardiner Street Dubline, informuoja “The Irish Times”. Automobilių blokavimas Dublino miesto tarybai pernai atnešė daugiau nei 4,2 mln. eurų.


Pernai daugiau nei 56 000 transporto priemonės buvo užblokuotos Dublino miesto tarybai priklausančiose vietose, t. y. vidutiniškai per dieną užblokuojamos 153 transporto priemonės.

Mespil Road Dubline 2 yra ta gatvė, kurioje, labai tikėtina, transporto priemonė bus užblokuota ir jūs tai už tai turėsite sumokėti 80 eurų. Dienraštis “The Irish Times”, vadovaudamasis Spaudos laisvės įstatymu (Freedom of Information Act) gavo informaciją, kad miesto Taryba už šias akcijas kasdien surenka apie 74 160 eurų.

Iš netoliese esančio antro pagal dydį pajamų šaltinio – Waterloo Road –  surenkama  apie 68 640 eurų, iš Gardiner Street Lower Dublin 1 – 58 000 eurų,  Merrion Square West – 55 360 eurų, South Circular Road – 51 600 eurų ir  Burlington Road – 50 400 eurų.

Ormond Quay, kuri 2015 metais sostinėje buvo “karščiausia” automobilių blokavimo vieta, atsidūrė septintoje vietoje ir pernai atnešė 50 160 eurų pajamų, aplenkdama tokias vietas kaip Wolfe Tone Street – 42 400 eurų, Earlsfort Terrace – 41 360 eurų ir D'Olier Street – 39 440 eurų.

Sostinės Tarybos gaunamos pajamos per metus padidėjo apie 100 000 eurų ir sudaro apie 4,21 mln. eurų per metus. Užblokuotų transporto priemonių skaičius išaugo nuo 54 069 iki 56 172 vienetų.

Į šią statistiką nėra įtrauktas privačiose vietose užblokuotų automobilių skaičius, kuriose bauda siekia 125 eurus.

Dublino miesto Tarybos atstovė spaudai sakė, kad gaunamas pajamas miesto Taryba išleidžia greičio rampų, įlankų neįgaliesiems montavimui ir kitoms reikmėms, susijusioms su eismo sauga.


Taryba nesugebėjo paaiškinti informacijos, susijusios su transporto priemonių blokavimu netinkamai pažymėtose parkavimo vietose. Mieste yra žalios, geltonos ar raudonos zonos, kurios nurodytas automobilių stovėjimo ženklų viršuje – jei vairuotojas sumokės už parkavimą raudonoje zonoje, bet netyčia prisiparkuos žalioje ar geltonoje zonoje, jo transporto priemonė bus užblokuota. 

2 komentarai:

 1. Aš esu ponia su 2 vaikais, kilusi iš Teksaso Hiustono, mano vyras palieka mane ir jo 2 vaikus maždaug 10 mėnesių. Aš patiriu daug skausmo, aš darau viską, ką galiu, kad jis sugrįžtų pas mane ir į savo vaikus, bet nieko. sportuoti. man tai buvo tikrai įtemptas laikotarpis, nes aš galėjau jausti širdies skausmą. Man buvo liepta kreiptis į meilės rašybos gydytoją, kad padėtų man. Aš padariau, kad man pasisekė gauti DR.Wealthy Contact, kuris sugebėjo man padėti. Jis išleido meilės burtą, kuris sugrąžino mano vyrą pas mane ir į jo vaikai dėkojame tiek daug DR. Turtingi aš labai vertinu tai, ką padarei dėl manęs. čia jis yra jo kontaktinis asmuo, jei jums to gali prireikti išsprendus savo santykių el. laišką. wealthylovespell@gmail.com skambinkite „whatssap“ +2348105150446

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveiki, čia yra greitas, skirtas tik tiems, kuriems reikia pokyčių savo meilės gyvenime, tiems, kurie ieško patikimo rašybos rato, kuris padėtų atgaivinti savo žlugusius / griūvančius santykius, taip pat tiems, kurie kenčia nuo įvairių negalavimų. yra tas, kuris yra tikrai universalus, atjaučiantis ir patikimas, kai kalbama apie burtus. Gydytojo Egwali burtų namai yra tinkamas pasirinkimas jums, jums reikia tik kontakto, tada galiu jus patikinti, kad visa kita būtų visiška magija, mano meilės gyvenimas buvo ties žlugimo riba, kol įsakiau meilės užkeikimui, buvo tinkamai laikomasi visų tinkamų procedūrų, kad būtų užtikrinta, jog jis puikiai veikia. Šiandien esu gyvas liudininkas, kad daktaro Egwali burtų magija veikia be jokių pagrįstų abejonių. Štai kodėl aš naudoju visas laikmenas norėdamas pranešti pasauliui apie šį puikų burtų daktarą, kuris sugrąžino ramybę ir vienybę mano namuose. Šiandien kalbėkis su juo ir tavo emocinės nesėkmės bus visiškai išnaikintos.
  Jam tereikia skambučio!

  „WhatsApp“: +2348122948392
  Kurjeris: dregwalispellbinder@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti