2017 m. gegužės 15 d., pirmadienis

Lietus ir perkūnija drėkins vasaros nuotaikas


© PA Rain and thunderstorms expected

Sinoptikai rekomenduoja vėl išpakuoti jau paslėptus apsiaustus ir giliau į spintą padėti šortus – šią savaitęs šalyje šeimininkaus lietus ir perkūnija, praneša “Irish Mirror”.


Šiąnakt ketinama oranžinį oro pavojaus lygį paskelbti Cork ir Kerry apskrityse, kuris bus iki antradienio 13 valandos.

Oranžinis oro pavojaus lygis jau paskelbtas Galway, Mayo ir Sligo – sinoptikai sako, kad pakrančių zonose gali iškristi nuo 30 mm iki 40 mm kritulių. Manoma, kad įspėjimas šiose apskrityse galios taip pat iki antradienio popietės.

Apskritai, visą šią savaitę šalyje lis ir tik retkarčiais pro sunkius debesis bandys prasiveržti saulė.

Pasak “Met Eireann” tarnybos, tokį staigų orų pokytį suformavo virš Atlanto susidariusios žemo slėgio oro masės, kurios atnešė lietų ir stiprų vėją.

 “Geriausia savaitės diena bus antradienis – nors ryte lietaus tikimybė labai didelė, bet vakare galbūt išvysime ir keletą saulės blyksnių”, – sako sinoptikai.

Trečiadienį ir ketvirtadienį sunkų lietų lydės griaustinis, penktadienį bus šviesiau, o savaitgalį laukiama vasaros sugrįžimo.


1 komentaras:

  1. Aš esu ponia su 2 vaikais, kilusi iš Teksaso Hiustono, mano vyras palieka mane ir jo 2 vaikus maždaug 10 mėnesių. Aš patiriu daug skausmo, aš darau viską, ką galiu, kad jis sugrįžtų pas mane ir į savo vaikus, bet nieko. sportuoti. man tai buvo tikrai įtemptas laikotarpis, nes aš galėjau jausti širdies skausmą. Man buvo liepta kreiptis į meilės rašybos gydytoją, kad padėtų man. Aš padariau, kad man pasisekė gauti DR.Wealthy Contact, kuris sugebėjo man padėti. Jis išleido meilės burtą, kuris sugrąžino mano vyrą pas mane ir į jo vaikai dėkojame tiek daug DR. Turtingi aš labai vertinu tai, ką padarei dėl manęs. čia jis yra jo kontaktinis asmuo, jei jums to gali prireikti išsprendus savo santykių el. laišką. wealthylovespell@gmail.com skambinkite „whatssap“ +2348105150446

    AtsakytiPanaikinti