2017 m. gegužės 9 d., antradienis

Donegal oro uostas – antras pasaulyje oro uostas, kuris stebina nuostabiais vaizdais


Donegal oro uostas buvo pripažintas pasaulyje antru oro uostu, kuris dėl savo vaizdingos gamtos užgniaužia kvapą keleiviams, skrendantiems lėktuvu.


Karibų saloje Saba privačios lėktuvų rezervavimo paslaugų kompanijos “PrivateFly” atlikta apklausa parodė, kad dauguma keleivių antrą vietą paskyrė Donegal oro uostui – jis pagal savo gamtos grožį aplenkė tokius garsius, kaip Nicos, London City, Queenstown (Naujoji Zelandija) ir Gibraltaro, oro uostus.

Apklausoje dalyvavę daugiau nei 8 000 žmonių ir tarptautinių kelionių organizavimo ekspertų iš 122 oro uostų turėjo atrinkti gražiausiose pasaulio vietose įsikūrusius oro uostus.

2017 metų 10 oro uostų – nugalėtojų sąrašas:

Saba (Juancho E Yrausquin oro uostas), Karibai
Donegal oro uostas, Airija
Nicos Cote D'Azur oro uostas, Prancūzija
Gibraltaro oro uostas, Jungtinė karalystė
Queenstown oro uostas, Naujoji Zelandija
London City uoro uostas
St Maarten oro uostas (Princess Juliana International), Karibai
Orlando Melbourne oro uostas, JAV
Barra oro uostas, Škotija, JK
Billy Bishop Toronto City oro uostas, Kanada

“Jūs nepamatysite nieko panašaus niekur kitur žemėje, ką galite pamatyti Donegal, leidžiantis lėktuvui,” – įspūdžiais dalijosi viena keleivė.

“Donegal oro uostas sparčiai įgyja gerbėjų visame pasaulyje”, – pridūrė patyręs kompanijos “PrivateFly.com”  pilotas Adam Twidell.

“Mes nesitikėjome tokio gero įvertinimo ir labai tuo džiaugiamės, – Independent.ie sakė Donegalo oro uosto Rinkodaros vadovė Pauline Sweeney. – Mes didžiuojamės, kad Donegal pavergia žmonės iš pirmo žvilgsnio!”

Šįmet Donegal oro uostas aptarnavo iki 15,7 procentų šalies uoro uostų keleivių.

1 komentaras:

  1. Aš esu ponia su 2 vaikais, kilusi iš Teksaso Hiustono, mano vyras palieka mane ir jo 2 vaikus maždaug 10 mėnesių. Aš patiriu daug skausmo, aš darau viską, ką galiu, kad jis sugrįžtų pas mane ir į savo vaikus, bet nieko. sportuoti. man tai buvo tikrai įtemptas laikotarpis, nes aš galėjau jausti širdies skausmą. Man buvo liepta kreiptis į meilės rašybos gydytoją, kad padėtų man. Aš padariau, kad man pasisekė gauti DR.Wealthy Contact, kuris sugebėjo man padėti. Jis išleido meilės burtą, kuris sugrąžino mano vyrą pas mane ir į jo vaikai dėkojame tiek daug DR. Turtingi aš labai vertinu tai, ką padarei dėl manęs. čia jis yra jo kontaktinis asmuo, jei jums to gali prireikti išsprendus savo santykių el. laišką. wealthylovespell@gmail.com skambinkite „whatssap“ +2348105150446

    AtsakytiPanaikinti