2017 m. gegužės 26 d., penktadienis

Geroje senoje Airijoje kaip visada – lietus


Jau nieko nenustebins Journal.ie pranešimas, kad šiltas ir gražus oras šį vakarą užleis vietą pastoviai šalyje šeimininkaujančiam lietui.

Dabar, kai beveik visoje šalyje saulėta ir šilta, sunku patikėti, kad “Met Éireann” tarnybos sinoptikai jau šį vakarą pranašauja gausų lietų – sunkus dušas praus vakarines Ulster ir Munster dalis, Connacht. Tačiau bus šilta – termometro stulpelis rodys nuo 20 iki 25 laipsnių šilumos.

Rytoj, pasak sinoptikų, bus ne ką geriau – sunkus lietus  neleis prasiskverbti saulei, bus šiek tiek vėsiau – temperatūra svyruos nuo 15 iki 20 laipsnių.Tačiau jau sekmadienį lietus paliks šalį – bus saulėta ir pakankamai šilta, termometras rodys apie 15-20 laipsnių šilumos, pūs lengvas brizas, tačiau sinoptikai pataria nešiotis tiek skėtį nuo lietaus, tiek skėtį nuo saulės. Gera sena Airija (Good old Ireland), ką čia bepridursi. 

2 komentarai:

 1. Aš esu ponia su 2 vaikais, kilusi iš Teksaso Hiustono, mano vyras palieka mane ir jo 2 vaikus maždaug 10 mėnesių. Aš patiriu daug skausmo, aš darau viską, ką galiu, kad jis sugrįžtų pas mane ir į savo vaikus, bet nieko. sportuoti. man tai buvo tikrai įtemptas laikotarpis, nes aš galėjau jausti širdies skausmą. Man buvo liepta kreiptis į meilės rašybos gydytoją, kad padėtų man. Aš padariau, kad man pasisekė gauti DR.Wealthy Contact, kuris sugebėjo man padėti. Jis išleido meilės burtą, kuris sugrąžino mano vyrą pas mane ir į jo vaikai dėkojame tiek daug DR. Turtingi aš labai vertinu tai, ką padarei dėl manęs. čia jis yra jo kontaktinis asmuo, jei jums to gali prireikti išsprendus savo santykių el. laišką. wealthylovespell@gmail.com skambinkite „whatssap“ +2348105150446

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveiki, čia yra greitas, skirtas tik tiems, kuriems reikia pokyčių savo meilės gyvenime, tiems, kurie ieško patikimo rašybos rato, kuris padėtų atgaivinti savo žlugusius / griūvančius santykius, taip pat tiems, kurie kenčia nuo įvairių negalavimų. yra tas, kuris yra tikrai universalus, atjaučiantis ir patikimas, kai kalbama apie burtus. Gydytojo Egwali burtų namai yra tinkamas pasirinkimas jums, jums reikia tik kontakto, tada galiu jus patikinti, kad visa kita būtų visiška magija, mano meilės gyvenimas buvo ties žlugimo riba, kol įsakiau meilės užkeikimui, buvo tinkamai laikomasi visų tinkamų procedūrų, kad būtų užtikrinta, jog jis puikiai veikia. Šiandien esu gyvas liudininkas, kad daktaro Egwali burtų magija veikia be jokių pagrįstų abejonių. Štai kodėl aš naudoju visas laikmenas norėdamas pranešti pasauliui apie šį puikų burtų daktarą, kuris sugrąžino ramybę ir vienybę mano namuose. Šiandien kalbėkis su juo ir tavo emocinės nesėkmės bus visiškai išnaikintos.
  Jam tereikia skambučio!

  „WhatsApp“: +2348122948392
  Kurjeris: dregwalispellbinder@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti