2017 m. gegužės 2 d., antradienis

Airijoje bus šilta – temperatūra pakils iki  20 laipsnių šilumosŠią savaitę kai kuriose Airijos vietose oro temparatūra pakils iki 20 laipsnių šilumos, lietaus tikimybė nedidelė, pūs šiltas vakarų vėjas, praneša Journal.ie. 

Tačiau, pasak sinoptikų, nors lietaus tikimybė nedidelė, tačiau pietvakarinėje šalies pakrantėje bus debesuota, galima dulksna. Šalies vakarinėje ir centrinėje dalyse temperatūra svyruos nuo 17 iki 20 laipsnių šilumos, o šiaurinėje, rytinėje ir pietinėje dalyse termometro stulpelis rodys 14-15 laipsnių šilumos.


“Met Éireann” tarnyba sako, kad savaitės viduryje bus šiek tik vėsiau - vidutinė temperatūra svyruos tarp 14 ir 17 laipsnių šilumos. “Tačiau dabartiniais duomenis, ateinantis savaitgalis žada būti šiltas ir saulėtas - galbūt tai bus pats gražiausiais ir šilčiausiais šių metų savaitgalis”, - prognozuoja specialistai. 

1 komentaras:

  1. Aš esu ponia su 2 vaikais, kilusi iš Teksaso Hiustono, mano vyras palieka mane ir jo 2 vaikus maždaug 10 mėnesių. Aš patiriu daug skausmo, aš darau viską, ką galiu, kad jis sugrįžtų pas mane ir į savo vaikus, bet nieko. sportuoti. man tai buvo tikrai įtemptas laikotarpis, nes aš galėjau jausti širdies skausmą. Man buvo liepta kreiptis į meilės rašybos gydytoją, kad padėtų man. Aš padariau, kad man pasisekė gauti DR.Wealthy Contact, kuris sugebėjo man padėti. Jis išleido meilės burtą, kuris sugrąžino mano vyrą pas mane ir į jo vaikai dėkojame tiek daug DR. Turtingi aš labai vertinu tai, ką padarei dėl manęs. čia jis yra jo kontaktinis asmuo, jei jums to gali prireikti išsprendus savo santykių el. laišką. wealthylovespell@gmail.com skambinkite „whatssap“ +2348105150446

    AtsakytiPanaikinti