2017 m. gegužės 24 d., trečiadienis

Armija padės Gardai pasirengti atremti teroro išpuolius


Kariuomenė padės Gardai pasirengti atremti teroristų išpuolius šalyje, praneša “The Irish Mirror”.

Gardai ir šalies Gynybos pajėgos (Defence Forces) dalyvaus bendrose kovos su terorizmu pratybose. Per pastaruosius metus Europoje ženkliai padidėjo teroristų išpuolių, kuriuose žūsta vis daugiau ir daugiau žmonių.

Prieš kelias dienas, po teroristo išpuolio, mažiausiai 22 žmonės žuvo Manchester vykusiame Ariana Grande koncerte – populiarios tarp paauglių ir jaunimo amerikiečių dainininkės koncerte dalyvavo daug jaunų žmonių. 

Fianna Fail gynybos atstovė spaudai Lisa Chambers atskleidė, kad nuspręsta sustiprinti Garda ir Gynybos pajėgų bendradarbiavimą rengiantis atremti bet kokius teroristinius išpuolius Airijoje.

Gynybos pajėgų atstovas leidiniui “Irish Mirror” sakė: “Airijoje, kaip ir bet kurioje šalyje, egzistuoja terorizmo grėsmė – tai įrodo pastarųjų keletos mėnesių incidentai, įvykę šalyje ir mes turime būti pasirengę apginti valstybę ir mūsų žmones. Gardaí ir Gynybos pajėgų rengiami mokymai sustiprins mūsų galimybes”.


2 komentarai:

 1. Aš esu ponia su 2 vaikais, kilusi iš Teksaso Hiustono, mano vyras palieka mane ir jo 2 vaikus maždaug 10 mėnesių. Aš patiriu daug skausmo, aš darau viską, ką galiu, kad jis sugrįžtų pas mane ir į savo vaikus, bet nieko. sportuoti. man tai buvo tikrai įtemptas laikotarpis, nes aš galėjau jausti širdies skausmą. Man buvo liepta kreiptis į meilės rašybos gydytoją, kad padėtų man. Aš padariau, kad man pasisekė gauti DR.Wealthy Contact, kuris sugebėjo man padėti. Jis išleido meilės burtą, kuris sugrąžino mano vyrą pas mane ir į jo vaikai dėkojame tiek daug DR. Turtingi aš labai vertinu tai, ką padarei dėl manęs. čia jis yra jo kontaktinis asmuo, jei jums to gali prireikti išsprendus savo santykių el. laišką. wealthylovespell@gmail.com skambinkite „whatssap“ +2348105150446

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveiki, čia yra greitas, skirtas tik tiems, kuriems reikia pokyčių savo meilės gyvenime, tiems, kurie ieško patikimo rašybos rato, kuris padėtų atgaivinti savo žlugusius / griūvančius santykius, taip pat tiems, kurie kenčia nuo įvairių negalavimų. yra tas, kuris yra tikrai universalus, atjaučiantis ir patikimas, kai kalbama apie burtus. Gydytojo Egwali burtų namai yra tinkamas pasirinkimas jums, jums reikia tik kontakto, tada galiu jus patikinti, kad visa kita būtų visiška magija, mano meilės gyvenimas buvo ties žlugimo riba, kol įsakiau meilės užkeikimui, buvo tinkamai laikomasi visų tinkamų procedūrų, kad būtų užtikrinta, jog jis puikiai veikia. Šiandien esu gyvas liudininkas, kad daktaro Egwali burtų magija veikia be jokių pagrįstų abejonių. Štai kodėl aš naudoju visas laikmenas norėdamas pranešti pasauliui apie šį puikų burtų daktarą, kuris sugrąžino ramybę ir vienybę mano namuose. Šiandien kalbėkis su juo ir tavo emocinės nesėkmės bus visiškai išnaikintos.
  Jam tereikia skambučio!

  „WhatsApp“: +2348122948392
  Kurjeris: dregwalispellbinder@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti