2017 m. gegužės 28 d., sekmadienis

Interpolas tiria vyro palaikus, kurie Airijos morge laikomi penkerius metus


Interpolas bando nustatyti žmogaus tapatybę, kurio palaikai Airijos morge laikomi jau penkerius metus, praneša Independent.ie.

Interpolas pardėjo ieškoti bylos po to, kai neidentifikuoti ir niekieno neieškomi žmogaus palaikai buvo pristatyti į Limerick universitetinę ligoninę.

Limerick ligoninė, ištyrusi palaikus praneša, kad tai ne airių tautybės vyro kūnas, tačiau jo amžius neatskleidžiamas.

Nuo praėjusių metų rugpjūčio mėnesio morge taip pat laikomas moters kūnas, kurios tapatybės lig šiol nepavyko nustatyti.

Morge taip pat yra laikomi ir kitų vyrų kūnai, kurie parengti šarvojimui, tačiau dėl jų niekas nesikreipė.

Paimti trijų kūnų DNR mėginiai išsiųsti į Dublino kriminalistinę laboratoriją. Duomenų bazėje, įkurtoje 2015 metais, yra saugomi kitų 17 nenustatytų kūnų DNR duomenys. DNR duomenų bazė buvo įsteigta siekiant padėti atskleisti nusikaltimus bei artimiesiems padėti rasti be žinios dingusius artimuosius.

Limerick universitetinė ligoninė, An Garda Síochána ir Interpolas kreipėsi į leidinį Independent.ie dėl pagalbos, ieškant šių mirusių žmonių artimųjų.

2 komentarai:

 1. Aš esu ponia su 2 vaikais, kilusi iš Teksaso Hiustono, mano vyras palieka mane ir jo 2 vaikus maždaug 10 mėnesių. Aš patiriu daug skausmo, aš darau viską, ką galiu, kad jis sugrįžtų pas mane ir į savo vaikus, bet nieko. sportuoti. man tai buvo tikrai įtemptas laikotarpis, nes aš galėjau jausti širdies skausmą. Man buvo liepta kreiptis į meilės rašybos gydytoją, kad padėtų man. Aš padariau, kad man pasisekė gauti DR.Wealthy Contact, kuris sugebėjo man padėti. Jis išleido meilės burtą, kuris sugrąžino mano vyrą pas mane ir į jo vaikai dėkojame tiek daug DR. Turtingi aš labai vertinu tai, ką padarei dėl manęs. čia jis yra jo kontaktinis asmuo, jei jums to gali prireikti išsprendus savo santykių el. laišką. wealthylovespell@gmail.com skambinkite „whatssap“ +2348105150446

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveiki, čia yra greitas, skirtas tik tiems, kuriems reikia pokyčių savo meilės gyvenime, tiems, kurie ieško patikimo rašybos rato, kuris padėtų atgaivinti savo žlugusius / griūvančius santykius, taip pat tiems, kurie kenčia nuo įvairių negalavimų. yra tas, kuris yra tikrai universalus, atjaučiantis ir patikimas, kai kalbama apie burtus. Gydytojo Egwali burtų namai yra tinkamas pasirinkimas jums, jums reikia tik kontakto, tada galiu jus patikinti, kad visa kita būtų visiška magija, mano meilės gyvenimas buvo ties žlugimo riba, kol įsakiau meilės užkeikimui, buvo tinkamai laikomasi visų tinkamų procedūrų, kad būtų užtikrinta, jog jis puikiai veikia. Šiandien esu gyvas liudininkas, kad daktaro Egwali burtų magija veikia be jokių pagrįstų abejonių. Štai kodėl aš naudoju visas laikmenas norėdamas pranešti pasauliui apie šį puikų burtų daktarą, kuris sugrąžino ramybę ir vienybę mano namuose. Šiandien kalbėkis su juo ir tavo emocinės nesėkmės bus visiškai išnaikintos.
  Jam tereikia skambučio!

  „WhatsApp“: +2348122948392
  Kurjeris: dregwalispellbinder@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti