2017 m. gegužės 15 d., pirmadienis

Gyventi harmonijoje su savimi ir pasauliuBalandžio mėnesį Dubline lankėsi  Rūta Černiauskaitė - Reiki meistrė ir mokytoja, dvasinio stuburo ištiesinimo pagal Piotro Elkunovičiaus metodą specialistė, “Deivių mokyklos” Lietuvoje įkūrėja,  meditacijų mokytoja, grožio ir sveikatos puoselėtoja, New Earth Nations geros valios ambasadorė. Laikraščiui “Lietuvis” Rūta ne tik sutiko papasakoti apie savo veiklą, bet netgi ir pademonstravo, kaip atliekamas tas paslaptingas dvasinis stuburo tiesinimas. Kuomet žmogaus, kuriam tai buvo atliekama paklausėme, kaip jis jaučiasi po seanso, atsakė, kad kol kas nieko lyg ir nepajuto, bet nuotaika tikrai pasitaisė. Rūtos nuomone, šis žmogus  neturėjo itin rimtų stuburo problemų – dėl ne itin taisyklingos dubens kaulų padėties viena jo koja buvo šiek tiek trumpesnė, nors išoriškai to nesimatė  – prieš seansą Rūta, pamatavusi to žmogaus kojas, mums parodė, kad iš tikrųjų taip ir yra. Tą patį padariusi po seanso sugebėjo parodyti, kad kojos (bent jau iš pirmo žvilgsnio) atrodė vienodos.


– Kaip jūs pradėjote domėtis tokiais, sakytume egzotiškais dalykais, kaip dvasinis stuburo ištiesinimas, dvasinis sielos ir kūno valymas, metamorfozinis masažas, vardo valymas?

–  Nuo vaikystės jaučiau trauką tam  pasauliui, kuris neapčiuopiamas. Jaučiau, kad kažkas yra daugiau, nei išorinės formos, kurias galima paliesti.  Susiklosčius tam tikrom gyvenimo aplinkybėms, nuvažiavau į pirmąjį savo seminarą toli nuo Lietuvos – tai buvo dvasinio tobulėjimo seminaras Altajaus kraštuose. Jis tapo mano sėkmės korta link gilesnio savęs pažinimo. Pajutau didelę transformacijos jėgą, kurios dėka labai pasikeičiau tiek vidumi, tiek išore.

Gyvenimas susiklostė taip, kad sutikau dvasinio stuburo ištiesinimo konferencijoje Vilniuje savo mokytoją, dieviškojo ištiesinimo pradininką – Piotrą Elkunovičių.  


Tai, ką jis pasakojo ir rodė, man buvo tarsi stebuklas. Pirmoji mintis buvo: “Aš noriu padėti sau, o paskui ir žmonėms.” Ir man labai pasisekė – šiuo metu esu ne tik Piotro Elkunovičiaus mokinė, bet ir kolegė, kuri lygiai taip pat gali ištiesinti žmogaus dvasią ir kūną, aktyvuoti žmogaus vidines jėgas. Padedant iš kosmoso ateinančiai energijai, atlieku tiesinimą, kuris sustiprina žmogaus dvasinę ir fizinę sveikatą, padeda pakilti sąmonei į kitą lygį ir gyventi harmonijoje su savimi ir pasauliu.

Įgavusi daug teorinių ir praktinių žinių įkūriau “Deivių mokyklą”, kurioje pradėjau vesti vieną iš programų, skirtą taisyklingos laikysenos ir elegantiškos eisenos  lavinimui. Užsiėmimų metu pastebėjau, kad kai kurioms merginoms, moterims yra sunku išsitiesus vaikščioti, kad jų pečiai skirtingo aukščio, mentys nelygios. Supratau, kad jų vidinį pasaulį slegiantys rūpesčiai atsispindi išorėje ir aš galiu joms padėti.

– Papasakokite plačiau apie tai, kas yra tas dvasinis žmogaus tiesinimas, vardo valymas, kaip tai atliekama ir ar tai nekenkia žmogui? 
   
– Dvasinis ištiesinimas – tai dvasinis procesas, kuris atsispindi sielos ir kūno lygmenyse. Proceso metu aktyvuojamos žmogaus savigydos jėgos, nuimami energetiniai blokai, transformuojamos negatyvios energijos. Dvasinis ištiesinimas tiesiogiai veikia ir mūsų stuburą.


Stuburas yra žmogaus gyvenimo ašis ir jame yra koduojama  informacija apie visą žmogaus gyvenimą. Juk su stuburu yra susieti visi žmogaus kūno organai ir  valdymo centrai. Stuburo ištiesinimas visai nekenksmingas metodas, nes meistras fiziškai neliečia žmogaus kūno – jis siunčia dieviškąją (kosmoso) eneriją, kuri ateina iš aukščiausiojo taško ir nukreipia ją į žmogų, kuriam reikalinga pagalba. Kiekvienas iš mūsų savo rankose turi tokią galią, tačiau žmonės paprasčiausiai nežino, kaip ją panaudoti, nes šito reikia mokytis. Aš šio meno pradėjau mokytis prieš kokius penkerius metus. Dabar sėkmingai dirbu, turiu gerų atsiliepimų ir rekomendacijų, turiu idėjų, kaip šią veiklą plėsti, norėčiau daugiau praktikuoti užsienyje, juolab, kad sulaukiu tokių kvietimų. Lietuvoje tai palyginti naujas sveikatinimo metodas, kurį taikant per trumpą laiką kiek įmanoma ištiesinamas žmogaus stuburas, suvienodinamas pečių aukštis ir klubų padėtis, taigi, suvienodėja ir kojų ilgis. Visi žmonės yra daugiau ar mažiau asimetriški – labai retai kada sutiksi žmogų, turintį visiškai tiesų stuburą. Dažnam po tokio seanso savijauta pagerėja iš karto, žmonės jaučia malonų atsipalaidavimą, dingsta įtampa. 


Dvasinis stuburo ištiesinimas – puikus ir nekenksmingas Piotro Elkunovičiaus sveikatinimo būdas, kurį meistras sėkmingai praktikuoja jau 25 metus. Jis plačiai paplitęs pasaulyje, tačiau Lietuvoje oficialiai pripažintų šio metodo gydovų kol kas yra nedaug, aš – viena iš jų.

Daugelį domina vardo valymo procedūra, trumpai tariant, kiekvienas vardas turi savo vibraciją ir žmonėms keliamas asociacijas, susijusias su tam tikru žmogumi. Kartais žmogus turi vieną ar kelis vardus. Visi vardai: tėvų duotas, krikšto vardas ar kiti turi savo energetinį kodą ir reikšmę. Energetinis valymas dažnai siejamas ir su žmogaus vardo/ų valymu. Procedūra dažniausiai atliekama kristalo pagalba.

– Airijoje į jūsų seminarą atėjo nemažai žmonių – su kokiomis problemos į jus kreipėsi emigrantai?

– Mūsų  “Healing centre” yra įsikūręs Vilniuje, apie jį galima rasti informacijos internete, o paslaugas teikiame ne tik centre, bet ir visoje Lietuvoje pagal išankstinius užrašymus. Taip pat konsultuojame žmones Londone ir Airijoje. Dubline nuolatos rengiame dvasinio ištiesinimo seminarus ir jų metu mes siekiame supažindinti žmones su dvasiniu stuburo ištiesinimo metodu. Pasakojame apie žmogaus energetinę sistemą ir jos centrus, nagrinėjame ligų atsiradimo priežastis, aptariame dvasinio gydymo metodus. Žmonės ateina įvairūs, tačiau daugiausia kreipiasi tie, kurie domisi ezoterika. Juos vienija bendras tikslas – sužinoti daugiau apie natūralius gydymo metodus, praplėsti savo sąmonę gilesnėmis šios srities žiniomis, įgyti meditacijos įgūdžių.  Airijoje, kaip ir bet kurioje kitoje šalyje, į mus kreipiasi daug žmonių, turinčių skoliozę (iškrypusį stuburą), besiskundžiančiųs sąnarių, nugaros, galūnių skausmais. Stuburo ištiesinimas įvyksta iš karto, jau pirmojo seanso metu, o toliau energetiškai dirbama su visu kūnu, organais ir sistemomis. Būna akivaizdžių pagerėjimų, kai iš karto praeina skausmai, būna, kad jie tiesiog sumažėja ir pagerėja bendra savijauta – tada siūlome seansą pakartoti.


Kadangi atliekant seansą, nėra jokių intervencijų į žmogaus fizinį kūną, toks seansas neturi šalutinio poveikio. Tai energetinis darbas, kai dvasinis gydovas tiesiog ištiesina stuburą, padėdamas energijai praeiti pro subtiliuosius kūnus ir pasiekti mūsų fizinį kūną. O pagrindinis įrodymas, kad tai iš tiesų veikia – teigiami žmonių atsiliepimai.  Seanso metu paties žmogaus pastangų tokiam sveikimui nereikia, tačiau toliau jis turi stengtis pats: mankštintis, paisyti sveikos mitybos, stebėti ir kontroliuoti savo mintis ir emocijas. Bet kuriuo atveju mes esame  tik pagalbininkai, padedantys žmonėms sveikatintis ir jaustis geriau.   
   
–  Kokias kitas paslaugas, be dvasinio stuburo ištiesinimo ir vardo valymo, teikia jūsų centras ir kiek tai kainuoja?    

– Kaina priklauso nuo to, ką jūs pasirinksite, bet mūsų paslaugos tikrai nėra brangios – vidutiniškai vienos valandos seanso kaina yra apie 40 eurų, o dvasinio ištiesinimo apie 80-150 eurų.  

Pavyzdžiui, Reiki seanso  metu yra perduodama universali šviesos ir meilės gyvybinė energija, kuri padeda aktyvyzuoti žmogaus savigydos jėgas, padeda įveikti stresą, fizinius ir dvasinius negalavimus.  Reiki – tai labai sena ir efektyvi gydymo rankomis sistema, atsiradusi Japonijoje. 

Metamorfinis masažas padeda mobilizuoti žmogaus vidines jėgas ir tapti tuo, kuo jis nori būti. Tokio seanso metu gydovas koncentruoja dėmesį į gyvybinę jėgą, kuri prateka visais laiko lygmenimis, žmogų atpalaiduoja ir pripildo gyvybine energija. Atpalaidavus laiko lygmenis, paciento gyvybinė jėga gali pakeisti savybes, susiformavusias praeityje, kurti naujas, padedančias žmogui gyventi dabar ir įveikti sunkumus. 

Įdomus yra Aura-Soma® – spalvotos kelionės į sielos gelmes seansas. Seansas trunka apie porą valandų ir kainuoja 40 eurų. Spalvos yra viena seniausių ir universaliausių mums suprantamų kalbų nuo pat vaikystės. Pagrindinis Aura-Somos® instrumentas – 114 įvairiaspalvių buteliukų orakulas.  


Kiekvienas iš jų susideda iš augalinių bei eterinių aliejų ir vandeninės tinktūros derinio, talpinančio savyje trys energijas: kristalų, spalvos ir eterinių aliejų.  Žmogus išsirenka 4 buteliukus, kurie parodo atėjusio žmogaus spalvotą kodą, auroje vyraujančias vibracijas, sielos ir asmenybės spindulius, būdo bruožus ir elgesio stereotipus. Spalvos pasakoja apie žmogaus gyvenimą, vykstančius procesus, gyvenimo pamokas, problemas su kuriomis susiduria savo kelyje,  šešėlines asmenybės puses, atskleidžia talentus. Padedant meistrui, žmogus pradeda pažinti savąjį “aš”, jo gyvenimas prispildo spalvų ir energija, padedančia įveikti sunkumus.

 –  Kas gali dirbti tokį darbą, kurį dirbate jūs ir koks reikalingas išsilavinimas?
    
 – Dvasinis gydovas nėra tradicinės medicinos gydytojas. Dvasinis ištiesinimas yra išskirtinai dvasinis procesas ir tai nėra gydytojo darbas klasikine prasme. Seansas neatstoja apsilankymo pas gydytoją ir nėra nustatomos jokios diagnozės. Nors jis padarė tūkstančiams žmonių tikrus stebuklus.

Su pacientais dirbu viena, kaip jau minėjau, pagrinde Vilniuje, Kaune, Dubline ir Londone. Rašau meditacijas lietuvių ir rusų kalbomis, kurios padeda energetiškai išsivalyti, harmonizuoja, padeda atsipalaiduoti, pajausti šviesą ir ramybę.  Dabar jau pati rengiu mokymus ir kviečiu būsimus gyduolius į seminarus. Kiekvienas žmogus, kuris nori, gali užsirašyti į pirmo lygio mokymus, kuriuose gaus pirmąsias teorines ir praktines žinias, kurias galės pritaikyti sau ir artimiesiems. Esu savo srities specialistė: baigiau Piotro Elkunovičiaus dvasinių gyduolių seminarų visas pakopas, Aura-Soma kursus, turiu Reiki meistrės – mokytojos pasiekimą. Juk mes visi suprantame, kad norint būti geru specialistu, turi nuolat mokytis, praktikuotis ir tobulinti savo žinias – stebuklų be pastangų nebūna.
2 komentarai:

  1. Aš esu ponia su 2 vaikais, kilusi iš Teksaso Hiustono, mano vyras palieka mane ir jo 2 vaikus maždaug 10 mėnesių. Aš patiriu daug skausmo, aš darau viską, ką galiu, kad jis sugrįžtų pas mane ir į savo vaikus, bet nieko. sportuoti. man tai buvo tikrai įtemptas laikotarpis, nes aš galėjau jausti širdies skausmą. Man buvo liepta kreiptis į meilės rašybos gydytoją, kad padėtų man. Aš padariau, kad man pasisekė gauti DR.Wealthy Contact, kuris sugebėjo man padėti. Jis išleido meilės burtą, kuris sugrąžino mano vyrą pas mane ir į jo vaikai dėkojame tiek daug DR. Turtingi aš labai vertinu tai, ką padarei dėl manęs. čia jis yra jo kontaktinis asmuo, jei jums to gali prireikti išsprendus savo santykių el. laišką. wealthylovespell@gmail.com skambinkite „whatssap“ +2348105150446

    AtsakytiPanaikinti
  2. Kokią problemą jūs išgyvenate gyvenime ir jums reikia greito sprendimo, aš jums pasiūlysiu susisiekti su dr. Ajayi. Jis yra savo dievų palaimintas rašytojas, kad padėtų žmonėms susidurti su įvairiomis gyvenimo problemomis. Aš tai dalinuosi kaip savo naudos gavėjas. didžiulė galia, nes jis padėjo man susigrąžinti savo vyrą, kai jis paliko mane ir vaikus, kad būtų su kita moterimi, kuri jį pakerėjo, kad liktų su ja, aš tikrai džiaugiuosi, kad mano vyras grįžo namo, kaip ir gyvens meilėje ir ramybėje . Kreipkitės į puikų rašybos žinovą šiandien ir daugiau neverksite, nes jis turi rasti jūsų problemos sprendimą. kontaktai „Viber“ ar „WhatsApp“: +2347084887094 arba el. paštas: drajayi1990@gmail.com

    AtsakytiPanaikinti