2017 m. gegužės 17 d., trečiadienis

Airijos Ministras Pirmininkas Enda Kenny atsistatydino iš “Fine Gael” partijos vadovo pareigų


© Provided by Irish Independent Taoiseach Enda Kenny. Photo: PA

Airijos Ministras Pirmininkas Enda Kenny iš “Fine Gael” partijos susirinkimo išėjo iš  karto, kai šiandien vakare paskelbė, kad atsistatydina iš partijos pirmininko pareigų, praneša Independent.ie.

Partijos bendražygiai, senatoriai atsistodami plojimais išlydėjo Enda Kenny.

Airijos Respublikos Ministras Pirmininkas ir toliau eis savo pareigas, kol nebus išrinktas “įpėdinis”.

Aišku, kad dabar kelias liko atviras Būsto ministrui Simon Coveney ir Socialinės apsaugos ministrui Leo Varadkar užimti partijos lyderio ir Ministro Pirmininko postą.

Palikdamas šį postą Enda Kenny padėkojo visiems, dirbusiems kartu su juo praeityje ir dabartyje. 1 komentaras:

  1. Aš esu ponia su 2 vaikais, kilusi iš Teksaso Hiustono, mano vyras palieka mane ir jo 2 vaikus maždaug 10 mėnesių. Aš patiriu daug skausmo, aš darau viską, ką galiu, kad jis sugrįžtų pas mane ir į savo vaikus, bet nieko. sportuoti. man tai buvo tikrai įtemptas laikotarpis, nes aš galėjau jausti širdies skausmą. Man buvo liepta kreiptis į meilės rašybos gydytoją, kad padėtų man. Aš padariau, kad man pasisekė gauti DR.Wealthy Contact, kuris sugebėjo man padėti. Jis išleido meilės burtą, kuris sugrąžino mano vyrą pas mane ir į jo vaikai dėkojame tiek daug DR. Turtingi aš labai vertinu tai, ką padarei dėl manęs. čia jis yra jo kontaktinis asmuo, jei jums to gali prireikti išsprendus savo santykių el. laišką. wealthylovespell@gmail.com skambinkite „whatssap“ +2348105150446

    AtsakytiPanaikinti