2017 m. gegužės 16 d., antradienis

Astrologinė Auros prognozė gegužės 17-31 dienoms


Nusimato geras laikas aktyviai veiklai, bendravimui, informacijos keitimuisi. Netyčia galite sužinoti įdomių ir vertingų dalykų, kurie padės atsikratyti stereotipų, rasti naujų būdų senoms problemoms spręsti. Tiks imtis tokių darbų, kuriems reikia sugebėjimo rizikuoti, kitaip sakant „eiti vabank.“ Tad daugiau bendraukite, kalbėkitės ir klausykite, kas jums sakoma ar patariama. Lanksčiau derinkitės prie aplinkybių, neskubinkite įvykių, nepersistenkite norėdami geriau atrodyti, venkite staigių savarankiškų sprendimų. Mažiau dalinkitės savo planais, svajonėmis su nepažįstamais. Išlikite taikūs – dabar ne laikas demonstruoti agresiją, ambicijas. Daugiau laiko praleiskite namuose su artimaisiais. Palanku priimti svečius. Gerai būtų atnaujinti nutrūkusius ryšius bei susitikti su žmonėmis, kurių seniai nematėte. 


Avinas. Daugiau laiko praleiskite namuose ir skirkite jį artimiesiems. Kelionėms, viešnagėms ne  pats palankiausias metas. Gerai pailsėkite, atsipalaiduokite ir iki valios išsimiegokite – dabar, kaip niekada, jums reikia pasikrauti energijos.


Jautis. Jūsų laukia susitikimai su seniai matytais žmonėmis. Atgaivinkite nutrūkusius ryšius, susitikite su vaikystės draugais, kolegomis iš praeities.

Dvyniai. Bus nepaprastai palanku susitikti su svarbiais asmenimis, galinčiais turėti įtakos jūsų karjerai ar uždarbiui. Laukia nepaprasti įspūdžiai kelionės ar susitikimo metu. 

Vėžys. Neskubinkite įvykių, tinkamai mokėkite pasinaudoti palankiu atsitiktinumu, draugo, artimųjų patarimais ir siūloma pagalba. Geras metas išspręsti konfidencialius klausimus, išsiaiškinti slaptas intrigas, rezgamas  prieš jus.

Liūtas. Puikus laikas svarbiems dalykiniams bei draugiškiems susitikimams, komandiruotėms. Jei jūs su sutuoktiniu stovite kokio nors pasirinkimo kryžkelėje, jei norite išspręsti seną ginčą, reikėtų kreiptis pagalbos į draugus ar specialistus.

Mergelė. Reikšmingas metas karjerai – būkite aktyvūs, galite pasiekti kai ko labai naudingo.  Tinkamas metas svarbiam pokalbiui su viršininku. Beje, ne viskas gerai pasiseks, galimi nesklandumai, nelaimingi atsitikimai.

Svarstyklės. Pripažinimo metas – jūsų mintys, idėjos ras atgalinį ryšį. Palanku plėsti veiklą, susitikti su užsienio partneriais, pasirašyti sandorius. Būsite išradingi ir kūrybingi – galite sugalvoti puikių ir naudingų dalykų, sudominti rėmėjus, rasti investuotojų.


Skorpionas. Jei jūsų intuicija pakankamai išlavinta, tai verta rizikuoti veikloje, nuojautos pasiteisins ir jums pavyks tinkamai numatyti dabartinių veiksmų padarinius. Geras metas konfidencialiems susitikimams ar susitarimams. Galite sužinoti svarbią paslaptį. Palanku pagalvoti apie ateitį.

Šaulys. Ieškokite naudos ir ją gausite iš jus palaikančių asmenų. Puiki proga užmegzti ne tik draugiškus, bet ir naudingos dalykinės partnerystės ryšius.  Neblogas metas atviram pokalbiui su savo antrąja puse.

Ožiaragis. Augs meilės, džiaugsmo poreikis, tačiau tai gana sudėtingas, konfliktinis laikas, kuomet netyčia ar neatsargiai elgdamiesi, galite užgauti kitą žmogų. Nepykite ant vaikų, sutuoktinio, mylimo žmogaus ir nieko nekaltinkite. Pasistenkite, kad jūsų pačių meilė, šiluma apsaugotų artimuosius bei aplinkinius nuo  stresų bei konfliktų.  

Vandenis. Viskas gali laikinai įstrigti ir jeigu kas nors nepavyks iš karto, ramiai atidėkite reikalus bent jau kitai dienai. Verta atidžiau įsiklausyti į artimųjų poreikius. Būkite atsargesni su buitine technika namuose – tikėtini gedimai, avarijos.
  

Žuvys. Neskubėkite ginčytis, ką nors teigti ar įrodinėti – pirmas įspūdis ne visada būna teisingas. Netinkamas laikas žadėti, įsipareigoti, pirkti vertingus įrankius, techniką. Itin apdairiai vairuokite automobilį, nerizikuokite važinėdami. Labiau pasaugokite rankas, galimos netikėtos traumos.1 komentaras:

  1. Aš esu ponia su 2 vaikais, kilusi iš Teksaso Hiustono, mano vyras palieka mane ir jo 2 vaikus maždaug 10 mėnesių. Aš patiriu daug skausmo, aš darau viską, ką galiu, kad jis sugrįžtų pas mane ir į savo vaikus, bet nieko. sportuoti. man tai buvo tikrai įtemptas laikotarpis, nes aš galėjau jausti širdies skausmą. Man buvo liepta kreiptis į meilės rašybos gydytoją, kad padėtų man. Aš padariau, kad man pasisekė gauti DR.Wealthy Contact, kuris sugebėjo man padėti. Jis išleido meilės burtą, kuris sugrąžino mano vyrą pas mane ir į jo vaikai dėkojame tiek daug DR. Turtingi aš labai vertinu tai, ką padarei dėl manęs. čia jis yra jo kontaktinis asmuo, jei jums to gali prireikti išsprendus savo santykių el. laišką. wealthylovespell@gmail.com skambinkite „whatssap“ +2348105150446

    AtsakytiPanaikinti