2017 m. liepos 3 d., pirmadienis

Šią savaitę bus drėgna ir šilta – oras sušils iki 24 laipsnių


Savaitė prasideda gana nuobodžiu ir drėgnu oru, bet artimiausiomis dienomis oro temperatūra kils, tačiau drėgmė laikysis, praneša “Irish Mirror”. 

“Met Eireann” tarnybos specialistai praneša, kad pirmadienį beveik visoje šalyje bus debesuota, vakarinėje ir pietvakarinėje dalyse tikėtinas lietus, po pietų lis ir šalies šiaurės rytuose, o vakarinę ir pietinę pakrantes užklos rūkas. Oras šils nuo 14 iki 19 laipsnių.

Rytoj, antradienį, vėl bus debesuota, Connacht ir Ulster grafystėse iš ryto laukiama stipraus lietaus, kuris palaipsniui silpnės ir oras šils nuo 15 iki 20 laipsnių.

Trečiadienis, pasak sinoptikų, taip pat bus šiltas ir drėgnas, vakarinėje ir šiaurinėje dalyse tikėtina dulksna, o šalies pietuose ir ir rytuose bus netgi saulėta. Oras šils – termometro stulpelis nuo 17 laipsnių šoktels iki 24 laipsnių.

Ketvirtadienį vietomis vėl galima dulksna, bet beveik visoje šalyje bus sausa, retsykiais ir saulė pasirodys. Oro temperatūra bus panaši, kaip ir trečiadienį – nuo 17 iki 24 laipsnių.

Penktadienį, prognozuoja sinoptikai, bus vėsiau, o vakare ir naktį vėjas iš Atlanto vandenyno ateš smarkų lietų. Savaitgalį lis, bet su pertraukomis.  


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą