2017 m. liepos 6 d., ketvirtadienis

Jus kviečia nauja klinika Dubline „Sandyford Healthcare“


Birželio pabaigoje pirmuosius pacientus Airijoje priėmė Vilniaus Medicinos Diagnostikos ir Gydymo Centro naujas padalinys Dubline – klinika „Sandyford Healthcare“. Nauja klinika Airijoje įsikūrė pietinėje Dublino dalyje, prestižiniame Sandyford rajone.


Tai šiuolaikiška sveikatos priežiūros įstaiga, kurios tikslas – greitai  ir efektyviai pasirūpinti dubliniečių ir Airijos gyventojų sveikata. Klinikos kolektyvas deda visas pastangas, kad pacientai, kurie kreipiasi pagalbos, kaip įmanoma greičiau išspręstų savo sveikatos problemas ir galėtų sugrįžti prie įprasto gyvenimo ritmo, vėl pasitikėti savo jėgomis ir jaustis ramūs dėl savo bei savo šeimos narių sveikatos ir ateities.

Naujoje klinikoje dirba kvalifikuoti gydytojai specialistai, savo sričių profesionalai. Ypatingas dėmesys skiriamas pacientų ištyrimui – šiuolaikiška įranga atliekami visi reikalingi laboratoriniai ir instrumentiniai tyrimai. Čia atliekamos echoskopijos, endoskopijos, ramybės ir krūvio elektrokardiografijos (EKG) bei kiti svarbiausi instrumentiniai bei laboratoriniai tyrimai.

Klinikoje „Sandyford Healthcare“ teikiamas ir platus odontologijos paslaugų spektras. Gydytojai odontologai teikia protezavimo, implantavimo, plombavimo ir dantų higienos paslaugas.

Į kliniką kviečiami visi, kam  reikia šeimos gydytojo (GP) pagalbos, gydytojų gastroenterologų, ginekologų, kardiologų, urologų, psichologų ar kitų specialistų konsultacijų, ištyrimo ir gydymo paskyrimo, tai pat profilaktinių patikrinimų.

Sustiprėti po patirtų traumų, atgauti jėgas ar atsipalaiduoti padeda patyrę fizioterapeutai, kurie siūlo platų procedūrų spektrą – nuo kineziterapijos užsiėmimų, masažo iki įvairiausių fizioterapijos procedūrų.

Klinikoje dirbantys gydytojai išsiskiria savo dėmesingumu: čia dirbantys specialistai įsiklauso į kiekvieno, besikreipiančio paciento poreikius ir kiekvienam skiria tiek laiko ir dėmesio, kiek reikia problemai išspręsti.

Klinika „Sandyford Healthcare“ dirba pirmadieniais – penktadieniais nuo 9 iki 19 val., šeštadieniais – nuo 9 iki 14 val.  Atvykti  labai patogu tiek automobiliu (per M50 aplinkkelį), tiek viešuoju transportu (Luas elektriniu traukiniu).

Dėl registracijos ir informacijos kreipkitės:

tel.: +353 1567 6999; el. paštu: info@sandyfordhealthcare.ie
Adresas: Unit D, Time Place, 21 Corrig Rd., Sandyford, Dublinas 18, Airija

Interneto svetainė: www.sandyfordhealthcare.ie


1 komentaras:

  1. Ačiū, visai tinkama vieta. Nors iš tikrųjų, dažniausiai pas gydytojus apsilankau grįžus į Lietuvą. Tikrai išeina pigiau ir dažnai kokybiškiau nei UK. Pvz. dėl dantukų bėdų man patinka šieodontologai Vilniuje

    AtsakytiPanaikinti