2017 m. liepos 17 d., pirmadienis

“Bus Éireann” siūlo naujoje Strategijoje sukoncentruoti dėmesį į viešojo transporto paslaugas už Dublino ribų
“Bus Éireann” siūlo Nacionalinei transporto tarnybai (National Transport Authority) sutelkti dėmesį į transporto paslaugas, teikiamas už Dublino ribų ir 2018-22 metų Transporto strategijoje prioritetinį dėmesį skirti viešojo transporto koridorių plėtrai, praneša “The Irish Times”.


“Bus Eireann” siūlo daugiau dėmesio skirti transporto paslaugoms, teikiamoms už sostinės ribų ir įtraukti jų pateiktus pasiūlymus į  daugiametę kapitalo investicijų programą.

“Bus Éireann” taip pat pažymi, kad dabartinės 2015-2017 metų Strategijos tikslai ir pagrindiniai uždavinai buvo skirti vien tik Dublino sričiai, “neįtraukiant kitų regionų”. Tačiau “didėjantis keleivių srautas ir auganti ekonomika reikalauja pakeitimų ir naujų investicijų į transporto sistemos infrastruktūros pakeitimus ir plėtrą”.

Dabar kompanija nori atstatyti savo komercinius tarpmiestinius greitkelių “Expressway” maršrutus ir paslaugas labiau konkurencingomis kainomis.

Pasiūlymuose taip pat akcentuojama, kad viešosioms transporto paslaugoms, teikiamoms už Dublino ribų,  yra būtinas papildomas finansavimas. “Dabar jau akivaizdu, kad per paskutinįjį penkerių ar dešimties metų laikotarpį reikėjo aiškios, nuoseklios ir finansuojamos transporto priemonių pakeitimo politikos”, - kalbama pateiktuose pasiūlymuose.

Kompanija taip pat siūlo pereiti prie bilietų sistemos, kuri palengvintų naudojimąsi transportu, taip pat “Leap” kortelių bilietų sistemos plėtrą ne tik Dublino mieste, bet ir Dublino priemiesčiuose bei kitose šalies vietose.

Kompanija “Bus  Éireann” taip pat siūlo sutvarkyti transporto sistemą taip, kad “nė vienas namas nebūtų nutolęs didesniu nei 800 metrų atstumu nuo autobusų, tramvajų ar geležinkelio stočių, o ideliausia būtų, jeigu šis atstumas siektų apie 500 metrus arba dar mažiau”.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą