2017 m. liepos 17 d., pirmadienis

Kraupus radinys: Garda rado nužudytos moters kūną

© Provided by Irish Independent A garda at the scene where female remains were discovered this afternoon 

Manoma, kad rasti moters palaikai gali priklausyti prieš keletą savaičių dingusiai 29 metų Linda Christian, praneša Independent.ie.

Šiandien apie antrą valandą dienos plote tarp Clonsilla Road ir Snugborough Rd Dubline, Blanchardstown, buvo rastas moters kūnas, kuris dar turi būti identifikuotos. Kūnas kol kas paliktas vietoje, vieta yra saugoma, o apie kraupų radinį informuotas Valstybinis patologas ir Gardos technikos biuro specialistai. Nužudytos moters asmenybė kol kas nenustatyta, taip pat nenustatyta ir mirties priežastis.


Liepos 3 dieną Gardaí kreipėsi pagalbos į žmones dėl birželio 23 dieną Blanchardstown dingusios Linda Christian. Tuo metu, kai ji buvo pastebėta paskutinį kartą, ji vilkėjo žalią striukę, mėlynus džinsus ir nešėsi rausvą sportinį krepšį. Kol kas nenustatyta, ar rasta nužudyta moteris yra ta pati dingusi moteris, tačiau Garda ir dingusios Linda Christian šeima yra susirūpinę dėl jos dingimo.


Jeigu kas nors ką nors žinote apie šį įvykį, prašome paskambinti į Blanchardstown Garda padalinį telefonu 01-6667000, arba paskambinti konfidencialia linija 1800 666 111, arba kreiptis į bet kurį Garda skyrių.  

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą