2017 m. liepos 6 d., ketvirtadienis

Nuo kitos savaitės įsigalioja nauji “Panda” reikalavimai – baudos už neteisingą šiukšlių rūšiavimą
 

Kitą savaitę viena iš didžiausių šalies atliekų surinkimo kompanijų “Panda Waste” pradeda vadovautis naujomis taisyklėmis, pagal kurias bus baudžiami namų savininkai, kurie neteisingai naudoja žalius, rudus ir juodus šiukšlių konteinerius, praneša “The Irish Times”.


Pagal naujas taisykles, klientai, kurie neteisingai rūšiuoja šiukšles, metamas į žalius, rudus ir juodus konteinerius,  bus baudžiami nuo 10 iki 25 eurų bauda.

Atliekų surinkimo kompanija “Panda Waste” pažymi, kad žaliuose šiukšlių konteineriuose ženkliai padaugėjo atliekų, kurios užterštos netinkamomis šiukšlėmis, todėl jų perdirbimas yra brangesnis ir sudėtingesnis.

Kaip ir daugelis kitų, šiukšles tvarkančių kompanijų, “Panda” siūlo žalius konteinerius naudoti sausoms perdirbamoms atliekoms, rudus – kompostavimui ir juodus – buitinėms atliekoms.


“Panda” primena, kad į rudus šiukšlių konteinerius negalima mesti plastikinių maišelių ir butelių, bet kokios rūšies pakuočių, sauskelnių, stiklo, akmenų, dirvos, metalo, vielos, kartono, pelenų, anglies ar šlakų, naminių gyvūnėlių išmatų, riebalų ir aliejaus pakuočių.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą