2017 m. liepos 12 d., trečiadienis

Astrologinė Auros prognozė liepos 13-27 dienoms


Beveik visas liepos mėnuo mūsų nedžiugins ne tik gerais orais, bet ir įvykių eiga. Planetos susidėlios taip, kad beveik kiekvienas zodiako ženklas susidurs su išbandymais bei praradimais, sveikatos sutrikimais, sukrėtimais ir įvairiausiais trukdžiais tiek finansiniuose reikaluose, tiek asmeniniuose santykiuose. Šį sunkesnį periodą patartina labiau save pasaugoti, nesiimti sunkių darbų, nevykti į tolimas keliones. Visai netikėtai galima nukentėti dėl informacijos stokos, tad dažniau konsultuokitės su profesionaliu asmeniu. Taip pat ne laikas avantiūroms, ilgalaikiams planams kurti, nes nesugebėsite objektyviai įvertinti savo ir partnerių galimybes. Pasistenkite išlikti  kuklesni, saugokitės pagyrūnų ir pataikūnų, nes dėl pasipūtimo, svetimos nuomonės, ego siautėjimo,  kils didelė įtampa, gali netikėtai įsižiebti konfliktai.


Avinas. Išlikite pagarbūs bendraudami su kolegomis, klientais ir venkite ginčų su asmenimis, už jus vyresniais, viršesniais – priešingu atveju brangiai sumokėsite.

Jautis. Būsite linkę į avantiūras tiek tvarkydami reikalus, tiek meilės srityje. Būkite atidūs, kad tai nepakenktų jūsų karjerai. Daugiau bendraukite – jūsų žodžiai bus įtikinami.

Dvyniai. Atsakingiems reikalams tvarkyti blogas laikas. Netikęs metas kreiptis į šefą su prašymu – valdžios geriau apskritai vengti. Kad ir kuo užsiimsite, neskubėkite – ramybė apsaugos nuo netikėtumų.

Vėžys. Pirmadieniai  – tinkamiausia diena jums imtis piniginių ir turto reikalų. Atsargiau lipkite laiptais, kopėčiomis, vaikščiokite gatvėmis – padidinta kritimo traumų tikimybė.

Liūtas. Skubiai spręskite seną problemą – metas tam palankus. Ne laikas aiškintis dėl šeimos išlaidų, planuoti šeimos biudžetą. Venkite konfliktų bei pretenzijų.

Mergelė. Šiam periodui nieko svarbaus neplanuokite, nes tai labai apgaulingas metas, kurį geriausiai būtų praleisti poilsiaujant. Didelė traumų tikimybė krentant iš aukštai. 

Svarstyklės. Netikėtai galite sulaukti dovanų ar net pinigų, nors ir patiems būtų gražu įteikti dovaną savo artimam žmogui. Tiesa, piniginiams, turtiniams reikalams tvarkyti nėra itin palankus laikas – būsite pernelyg patiklūs.

Skorpionas. Galite sulaukti netikėtos pagalbos iš savo kolegų, bendraminčių. Kita vertus, nepamirškite, kad neatliktas darbas ar neįvykdytas pažadas, negrąžinta skola gali tapti problema. Palanku tvarkyti mokesčių ar draudimo reikalus.

Šaulys. Pasistenkite būti atidesni artimiesiems, ypač tėvams. Netikėtai pavyks išsiaiškinti seną apgaulę ar išgirsti apie jus apkalbas. Palanku susitikti su žmonėmis, kurie gali jums padėti, užtarti.

Ožiaragis. Kieno nors netikėta užuomina, atsitiktinai išsprūdęs žodis padės išvengti klaidų darbe. Šiomis dienomis būkite atidesni sveikatai – padidinta traumų, įvairių negalavimų, apsinuodijimo tikimybė.

Vandenis. Nelengvos bus dienos, nors laukia ir malonios staigmenos, kurias pateiks draugai, mylimas žmogus ar net vaikai bei kiti šeimos nariai. Nepraleiskite progos pagerinti santykius su sutuoktiniu, nes jie, ko gero, pastaruoju metu yra gerokai pašliję.


Žuvys. Šis periodas nebus tinkamas darbams, dalykiniams reikalams tvarkyti, tad tai, ką galite atidėti, atidėkite kitam laikui. Beje, nesaugios bus tolimos kelionės, o jei ir išsiruošite, geriau išvykite kur nors arti ir su šeima. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą