2017 m. liepos 24 d., pirmadienis

“Ryanair” įvedė kintančią bagažo apmokėjimo sistemą 


Jeigu tikitės pridėti bagažą po pradinės užsakymo datos, jūs susidursite su nauja aviakompanijos “Ryanair” bagažo mokesčio sistema ir tikrai neliksite patenkinti, informuoja Evoke.ie.


Mažo biudžeto aviakompanija pakeitė savo kainų strategiją ir daugiau nesiūlo fiksuotos bagažo kainos, atsižvelgiant į jo svorį ir kelionės datą. Bagažo kaina priklausys dar ir nuo to, ar populiarus jūsų skrydžio maršrutas ir kiek liko laiko iki kelionės pradžios.

Kaip pranešė “Irish Mail”, kintančios bagažo kainos buvo įvestos balandžio mėnesį ir dėl to padidėjo mokesčiai klientams, kurie keliauja su minėta aviakompanija.

Vienas žmogus Evoke.ie pasakojo, kad skrendant į Romą kompanija prašė 25 eurų už bagažą, bet “jeigu keliautume kitą dieną, kaina padidėtų 10 eurų," - pasakojo jis.

“Ryanair” kompanijos atstovas spaudai pranešė: “Klientai aiškiai informuojami, kad bagažas, nupirktas pagrindinio užsakymo metu, kainuos mažiau už tą, kurį klientas norės vėliau pridėti prie užsakymo. “Ryanair” siūlo įvairias bagažo kainas (nuo 10 eurų iki 40 eurų už 15 kg bagažą, užsakytą internetu) ir kainos skiriasi priklausomai nuo pasirinkto maršruto ir kelionės datos.”

Nepamirškite apie tai!


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą