2017 m. liepos 15 d., šeštadienis

Laikas patikrinti sofas - tipiškas britas paprastai ten turi “pamirštų” 140 svarų sterlingų įvairia valiuta


Tipiškas britas paprastai “pamiršta” apie 140 svarų sterlingų įvairia valiuta, paslėptų tamsiausiuose namų užkabariuose, paslaptį atskleidžia “Irish Mirror”.

Tyrimo duomenimis, brito namuose paslėptų svarų sterlingų, eurų, lirų, dolerių ir kitos valiutos gali rasti stalčiuose, stiklainiuose, drabužiuose – sudėjus visų britų tokius “pamirštus” radinius, gautume įspūdingą sumą – 3,79 mlrd. svarų sterlingų.


Vidutinė britų šeima, grįžtanti iš kelionių, paprastai atsiveža ir tos šalies pinigų, kuriuos saugo, tikėdamasi, dar kartą ten sugrįžti.


Web -blinds.com apklausa parodė, kad devyni iš dešimties suaugusių žmonių grynųjų pinigų atsargas kaupia vazose ar induose, tačiau populiariausios vietos yra sofa, po to – virtuvės indai ir stalčiai, o trečioje vietoje – miegamieji. 
Web-blind.com atstovas pataria: “Jeigu jums staigiai prireikė grynųjų ir neprisimenate, kur juos paslėpėte, patartume pirmiausiai apžiūrėti kojinių stalčių, o jeigu ten nerasite, tikrai rasite kuriose nors kišenėse. Malonumo patirsite tiek, kiek pinigų rasite.”Komentarų nėra:

Rašyti komentarą