2017 m. liepos 10 d., pirmadienis

Kas dabar laimėjo 29 milijonus eurų?
Laimingasis, laimėjęs 29 milijonus eurų, pagaliau susisiekė su Nacionaline loterija ir loterijos direktorius Dermot Griffin patvirtino, kad žmogus, turintis šį bilietą susisiekė su juo, tačiau jis teigė negalintis atskleisti, kur buvo nupirktas bilietas, taip pat kol kas negali pasakyti, ar milijonus pasiims vienas žmogus, ar sindikatas.


Leidiniui “The Irish Mirror” jis sakė: “Galiu patvirtinti, kad su laimingo bilieto savininku buvo susisiekta. Mes norime duoti nugalėtojui šiek tiek laiko atsigauti - tai yra neįtikėtina pinigų suma, kuri laimėta ir mes džiaugiamės, kad turime dar vieną “EuroMillions” nugalėtoją Airijoje”.

Dermot Griffin pridūrė, kad tokia milžiniška pinigų suma yra kaupiama visoje Europoje ir ji turėtų būti surinkta iki trečiadienio vakaro. Laimėtojas turi 90 dienų, kad atsiimtų laimėjimą. 

Iki šiol Airijos žmonės laimėjo daugiau kaip 1 milijardą eurų “EuroMillions” loterijoje,  įskaitant 11 “jackpotų”. Pirmasis žmogus, kuris Airijoje laimėjo “EuroMillions” 2005 metais, buvo Dolores McNamara iš Limerick – jos laimėjimas sudarė daugiau kaip 115 milijonų eurų.

 “Euromillions” laimingieji Airijoje:

2005 metų liepa: Dolores McNamara iš Limerick buvo pirma Airijoje, laimėjusi “EuroMillions” loterijoje daugiau kaip 115 milijonų eurų.

2008 metų liepa: Laimingasis bilietas buvo pirktas Carrick-on-Suir  Tipperary grafystėje – buvo laimėta 15 milijonų eurų.

2009 metų birželis: šeima iš Airijos kartu su britu pasidalino po 29,4 mln. eurų.

2013 metų birželis: Laimingasis bilietas buvo parduotas Beaumont, Dubline – jo vertė daugiau kaip 93 milijonai eurų.

2013 metų rugsėjis: laimingasis kartu su ispanu laimėjo daugiau kaip 25 milijonus, jie pasidalino pinigus ir kiekvienas iš jų gavo po 12,8 mln. eurų.

2014 metų balandis: 15 milijonų eurų vertės bilietas buvo pirktas Castlebar, Mayo grafystėje.

2014 metų rugsėjis: 86,7 mln. eurų vertės prizą laimėjo sindikatas iš Dublino. Bilietas buvo pirktas Centra, Ballybrack, Dublino apskrityje.

2016 metų sausis: Draugai laimėjo daugiau kaip 66 milijonus eurų – jie pasidalino pinigus. Bilietas buvo pirktas Eason’s parduotuvėje, Fairgreen prekybos centre, Carlow.

2016 metų birželis: 22 draugai iš “Dublin Bus” kompanijos laimėjo 23,8 milijonus eurų. Bilietas buvo pirktas O’Hanlon’s parduotuvėje, Portarlington.

2017 metų sausis: Dublino darbo sindikatas laimėjo 88,5 milijonus eurų “EuroMillions” loterijoje. Laimingasis bilietas buvo pirktas  “Applegreen” degalinėje, M1 kelyje, Lusk,  Dublino apskrityje.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą