2017 m. birželio 29 d., ketvirtadienis

Vasaros siurprizas: vaikams viešasis transportas bus nemokamas beveik dvi savaites© Provided by Irish Independent 'Kids Go Free' on public transport services covered by the Leap card from July 3 to 16, 2017.

Nuo liepos 3 iki liepos 16 dienos vaikai galės nemokamai naudotis viešojo transporto paslaugomis, kurias apima “Leap Card” (daugiau informacijos apie šią kortelę rasite internetiniame puslapyje, įvedę adresą: https://about.leapcard.ie/about/where-to-buy).


Nemokama kelionė nurodytam laikotarpiui automatiškai taikoma bet kuriam 4-15 ar 16-18 metų kortelę turinčiam vaikui (pasiūlymas galioja iki turėtojo 19-ojo gimtadienio).

 “Kids Go Free” paslauga apima:

• “Dublin Bus” reguliariąsias paslaugas (išskyrus “Airlink”)
• Luas
• DART
• “Commuter”geležinkelio paslaugas “Short-Hop” zonoje
• “Ashbourne Connect”

“Bus Éireann” autobusų paslaugomis galima naudotis ten, kur taikoma “Leap Card” kortelė, įskaitant Dubliną ir aplinkines apskritis (išskyrus greitkelius), taip pat transporto paslaugomis Cork mieste, Limerick, Galway ir Waterford.

Kortelių turėtojai, paprašius, turi jas parodyti ir kortelių sąskaitoje turi būti ne mažiau kaip vienas centas.

Tokios kortelės idėja kilo Airijos transporto, turizmo ir sporto ministrui Shane Ross ir Nacionalinės transporto tarnybos generalinei direktorei Anne Graham.

“Įsteigdami šias korteles mes siekiame nors kiek padėti šeimoms, ypač toms, kurios susiduria su finansinėm problemom, ištrūkti iš namų ir mėgautis transporto tinklo paslaugomis, taip pat suteikti šiek tiek laisvės paaugliams, kad jie lengviau galėtų susitikti su savo draugais mieste ar tiesiog aplankyti norimas vietas”, - sakė Nacionalinės transporto tarnybos generalinė direktorė Anne Graham.

For more info visit about.leapcard.ie/kids-go-free.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą