2017 m. birželio 6 d., antradienis

Penkios sritys, kurias prioritetinėmis laikys nauja VyriausybėBrexit  Leo Varadkar turės mažiau nei 10 dienų, kad galėtų pasirengti savo pirmajam Europos vadovų tarybos susitikimui, jeigu jis, kaip tikimasi, artimiausiu metu bus išrinktas Airijos Ministru Pirmininku. Tai bus pirmasis Tarybos posėdis, praėjus rinkimams Jungtinėje Karalystėje ir vienas iš svarbiausių dėl artėjančių “Brexit” derybų. Leo Varadkar nori apsaugoti piliečių teises tarp Airijos ir Jungtinės Karalystės ir užtikrinti, kad siena tarp dviejų valstybių išliktų “nematoma”, praneša Independent.ie.

Šiaurės Airija – Praėjus rinkimams Jungtinėje Karalystėje, Leo Varadkar ketina atnaujinti derybas dėl Šiaurės Airijos padėties ir pasiekti susitarimą dėl naujos vykdančiosios institucijos steigimo (new power-sharing Executive).

Viešas darbo užmokestis – “Fine Gael” partijos lyderis ketina dar iki Parlamento vasaros atostogų sugrįžti prie diskusijų dėl darbo užmokesčio klausimų.

Kapitalo investicijos  Leo Varadkar yra numatęs “ambicingą” kapitalo išlaidų planą, kuriame ateityje ketinama pradėti Dublino metro ir M20 greitkelio statybas.

2018 biudžetas – Vasarą jau tikimasi pamatyti departamentų mokesčių ir išlaidų biudžeto rezultatus. Leo Varadkar tikisi, kad pirmasis naujosios Vyriausybės biudžetas bus sėkmingas, nes jis iš visų institucijų reiklalaus tik teigiamų rezultatų.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą