2017 m. birželio 28 d., trečiadienis

Astrologinė Auros prognozė birželio 29 – liepos 13 dienoms


Beveik visas liepos mėnuo bus nepalankus visomis prasmėmis. Nors ir jausite didelį energijos antplūdį, neskubėkite iškart griebtis to, kas šaus į galvą. Ypač nepalanku bus skubinti įvykius, geriau mąstykite, nei veikite. Būdami atidesni užmaskuotiems, nematomiems dalykams lavinsite intuiciją, lengviau rasite atsakymus. Daug ką lems ir mokėjimas pritapti prie aplinkinių keliamų reikalavimų, sugebėjimas pasinaudoti slapta informacija. Labai palankus metas  įvertinti tai, ką turite, apmąstyti, aptarti finansines perspektyvas, susitikti su senais partneriais, rėmėjais.  Tiesa, laikotarpis visiškai bus netinkamas naujų darbų pradžiai. Svarbu bus vengti konfliktų, stengtis nieko neužgauti, neįžeisti. Ypač reikėtų siekti pagarbių santykių su antrąja puse. Derėtų labiau susitelkti į namų reikalus, šeimos rūpesčius. Iliuzijos, klaidos gali ne vienam sugadinti nuotaiką, nors pakaks ir išties džiugių staigmenų. 

Birželio 6 dieną Baltasis mėnulis įeis į Dvynių ženklą, kuriuo judės iki 2018 metų sausio 6 dienos. Tai gero atpildo metas tiems, kas sako tiesą, vengia melo, neišsisukinėja nuo problemų, sąžiningai mokosi bei dirba. Kol Baltasis mėnulis bus Dvyniuose,  apskritai bus puikus laikas mokytis, taip pat bendrauti, keliauti, pažinti pasaulį.


Avinas. Ne laikas ką nors keisti, ypač paskubomis, nepasiduokite pirmam impulsui ir nepraraskite savitvardos. Jūsų agresyvumas išaugs, tad būkite atidūs, kad nesusipyktumėte su artimaisiais, ypač sutuoktiniu, dalykiniais partneriais, draugais.


Jautis. Nesitikėkite, kad dabartines problemas pavyks išspręsti greitai ir lengvai. Gali kilti konfliktų namuose ir darbe. Labiau pasaugokite savo darbo vietą. Būkite atidesni sveikatai – galimi virškinimo sutrikimai. Padidinta autoavarijų, vagysčių tikimybė.

Dvyniai. Netinkamas laikas – nerizikuokite savo sveikata ir gerove. Svarbių reikalų patartina netvarkyti, į keliones nevykti, į svečius nevaikščioti. Ne laikas pasirašyti reikšmingus dokumentus. Venkite bet kokių konfliktų su vaikais ir mylimu asmeniu. 

Vėžys. Sunkesnis laikotarpis nei bet kada. Gali pablogėti savijauta, nuotaika. Deja, kelsite sau pernelyg didelius reikalavimus. Niekur neskubėkite ir nesivelkite į diskusijas, tiek su vadovybe darbe, tiek su artimaisiais namuose. Išaugs traumų, ypač dėl kritimo iš aukštai, tikimybė.


Liūtas. Neskubinkite įvykių, mokėkite nusileisti ir laukti. Venkite ginčų, ypač ideologinėmis  temomis, nekeiskite ir senų įsitikinimų dėl naujo autoriteto. Niekam nieko nežadėkite ir už nieką nelaiduokite, venkite bet kokio tarpininkvimo.

Mergelė. Patartina geriau likti nuošaly, mažiau dalintis savo  nuomone, ypač apie kitus asmenis. Galimos problemos dėl mokesčių, skolų ar sutuoktinio neištikimybės. Būkite atidesni bendraudami su mylimu žmogumi ar sutuoktiniu, nesivelkite į ginčus.

Svarstyklės. Netinkamas laikotarpis spręsti buitines problemas. Draugams skirkite daugiau dėmesio, tai bus tikros bičiulystės metas, kai sutinkame tuos, kurie išties gali jus suprasti, įvertinti, pasidalinti ir džiaugsmais, ir vargais.

Skorpionas. Visai netinkamas laikotarpis  skubiems reikalams tvarkyti. Šis periodas labiau tinka protiniam darbui, taip pat reikalams, susijusiems su tvarkymusi, remontu, reorganizacija. Atsargesni būkite sportuodami ar žaisdami, galimos kojų traumos.


Šaulys. Ateina apribojimų metas – daug nori, bet mažai gauni. Dažniau likite namuose – ne tik dėl to, kad gali pablogėti jūsų sveikata, bet ir artimiesiems, ypač tėvams, gali jūsų prireikti. Nors  jūsų nuotaikos bus pakilesnės, nepatartina mėginti laimės nei meilėje, nei tvarkant finansinius reikalus.


Ožiaragis. Šiomis kiek nervingomis dienomis gali tekti taikyti artimuosius, draugus. Tik nepriimkite už juos sprendimų – kalčiausi liksite jūs... Nepasiduokite liūdesiui, venkite alkoholio, barnių. Jausitės išsekę ir pavargę, nes  jums patiems susikaupė gana daug problemų.

Vandenis. Laukia smagūs susitikimai, džiugūs netikėtumai. Jausitės iš tiesų puikiai, jei nebūsite kategoriški ir maksimalistai. Susitikimai su naujais žmonėmis atvers naujus horizontus.


Žuvys. Nesklandumai santykiuose su artimaisiais, mylimu asmeniu, sutuoktiniu gali peraugti į nepasitenkinimą savimi bei pasauliu. Patariama mažiau bendrauti, nieko nežadėti nepagalvojus ir nepasirašinėti atsakingų dokumentų, ypač finansinių, netinkamas metas imti paskolas. Labiau pasisaugokite vagių. 
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą