2017 m. birželio 21 d., trečiadienis

Ar prisimenate, kad jau šį penktadienį ir šeštadienį susitinkam Joninėse?!


Šiemet Airijoje turbūt nebus nei vieno lietuvio, kuris nešvęs Joninių – nesvarbu, ar jis Jonas, ar ji Janė, švęsime visi. Šventė bus organizuojama net trijose vietose: Newry, Dundalk ir Tullamore. Pradėsime šventę birželio 23 dieną diskoteka Newry – tikimės, kad kartu šoksime ir linksminsimės iki ryto, o tada jau galėsime rinktis, kur šventę pratęsti. Tą bus galima padaryti visai netoli esančiame Dundalk arba galėsite nukakti į Tullamore. Žodžiu, pasirinkimas kaip niekada gausus, todėl neskubėkite Joninėms į Lietuvą, o pasielkite priešingai –  kvieskite į lietuviškas Jonines Airijoje tėvelius, seses ir brolius, mylimuosius, draugus, pažįstamus, visus, su kuriais norite smagiai praleisti laiką, kuris, garantuojame, bus nepamirštamas.

                                                                   Nuotr.: D&S photography

LIETUVIŠKA JONINIŲ DISKOTEKA NEWRY!BIRŽELIO 23 DIENĄ, per pačias JONINES, šoksim Newry pagal geriausius lietuviškus hitus ir ne tik... (o kas bus pavargęs, galės pasėdėti)... 

Laukiame visų Naktiniame klube SOHO LOUNGE, 13-19 Francis Street, Newry. (Tik nesijaudinkite, visi sutilpsime Soho Lounge klubas talpina virš 500 žmonių).

Įėjimas £5 (N-18). Kodėl taip pigiai? Nes penktadienis… jeigu būtų šeštadienis, tai būtų £6. Pradžia 21:00, bet realiai 21:30 – nes toks gyvenimas. Aplinka bus triukšminga… taigi, kas norite ramybės, geriau eikite į mišką paparčio žiedo ieškoti.


Ir atsiminkite, kad gerus vakarus kuria ne tik organizatoriai, bet ir kas juose dalyvauja… Todėl, jeigu tikitės pageidavimų koncerto, tai geriau pasilikite namuose prie TV ir sutaupysite £5 sidrui ar alui (beje, tokia pat yra ir įėjimo kaina). Neklauskite, kokia išėjimo kaina… nes išeiti nesinorės. Žodžiu, bus įvairios muzikos… Bus visko, bet ne iškart… Staliukų rezervavimo nebus – kas pirmesnis, tas…

Ok, ok, staliukų rezervavimas telefonu:
+447594949367 arba FB: Geriausi Mūsų Vakarai.

Iki pasimatymo per Jonines ir dar kartą primenu – susitinkam birželio 23 dieną!

Jūsų Joninių diskotekos organizatorius ir vedėjas – aš, Donatas Odinas.


                                      Nuotraukos iš Donato Odino asmeninio archyvo


Joninės Dundalk– laukiamiausia vasaros šventė


Dar ir šiandien tikima, kad trumpiausia metų naktis yra magiška, stebuklinga,  o viena    populiariausių  šios  šventinės  nakties  pramogų    paparčio  žiedo paieškos. Ir nors puikiai žinome, kad papartis nežydi, tačiau tikriausiai dažnas Joninių  naktį  yra  pabandęs  surasti  jo  žiedą.  Juk  radęs,  gausi  viską    karto  – laimę, turtus, sveikatą, sako senolių išmintis.

Mes, Dundalk lietuvių bendruomenė,  po metų pertraukos vėl kviečiame  kartu su mumis  švęsti Jonines.  Šventei esame puikiai pasirengę  –  visi  išeisite  sotūs, laimingi ir linksmi.

Jus  pamaitins  ir  papuoš  daugiau  nei  40  lietuvių, latvių, airių ir rusų prekybininkų.  Programos  dalyviai  Jus pasiruošę šokdinti,  kartu dainuoti, žaisti ir šėlti. Mūsų parengta programa ir jos vedančioji nepaliks nei vieno  nuošalyje  –  ir dideli, ir maži  –  visi būsime vienos didelės vasaros šventės dalyviais.
O  vakare  prie  mūsų  prisijungs  Donatas  Montvydas    kartu  vėl šoksime  ir dainuosime. Po koncerto Jūsų laukia nuostabi diskoteka – visus linksmins Bast International.

Norėtume padėkoti mūsų brangiausiems rėmėjams. Be jų pagalbos  ir tikėjimo mums nebūtų pavykę padaryti to, ką esame Jums parengę. Nuoširdžiai dėkojame: Amour Arrow pažinčių  agentūrai  Airijoje,  Baltijos  kranto  restoranui,  Dental  &  Medical klinikai  Ashbourne,  Dundalk PoloStore  parduotuvei,  Car  sticker  job  garažui, siuntoms  MvTransportui,  Rustic  Goodies  gaminiams  bei  informaciniams  rėmėjams: 1000sAds ir laikraščiui “Lietuvis”.

Ateikite  į  Dundalk  Stadium  jau  šio  mėnesio  24  dieną.  Lai  mūsų  dainos, žaidimai ir šokiai nuaidi per visą Airiją!

                                                              Nuotr.: D&S photography

Joninės Airijos viduryje - Tullamore


Birželio  24 dieną (šeštadienį) Joninės Tullamore bus švenčiamos Rugby Club, nuo 17 iki 24 val. 

Vyks įvairūs konkursai, rateliai, burtai, žaidimai ir loterija. Veiks rankdarbių mugė, kurioje bus galima įsigyti įvairiausių dalykų (žvakių, ožkos pieno muiliukų, pintų krepšelių, kosmetikos, žolelių arbatos, gintaro papuošalų, molinių švilpynių, naminių saldumynų bei rūkytų mėsos gaminių, karšto maisto, giros ir kt.).


Vaikų taip pat lauks pramogos: veidukų piešimas, batutai, laser tag, ledai bei įvairūs skanumynai. Programoje dalyvauja Elonos mažųjų šokių grupės Pipiriukai, Rokoko, Rasos vaikų grupė Opapa. Šoks Elonos suaugusių grupė Step by Step. Visus išjudins Tullamore folkloro grupė Leliuma bei airių muzikinis duetas Celtic Blondes, kuris ne tik gros įvairiais senaisiais muzikos instrumentais, bet ir pamokys visus tradicinių airiškų šokių. Renginį vainikuos diskoteka po atviru dangum ir muzikantas, renginių vedėjas Vilius.Jonines Airijos viduryje remia: Automobilių remonto įmonė Automoto.eu, sportinių papildų ir soliariumo įmonė Tropicana Tullamore, dekoro įmonės Sandrike party decor, Liaqbell ir laikraštis “Lietuvis”.


Tullamore lietuvių bendruomenė kviečia kartu švęsti šią gražią vasaros šventę. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą