2017 m. birželio 14 d., trečiadienis

Astrologinė Auros prognozė birželio14-28 dienoms


Prasidės sunkus, konfliktiškas, įtemptas metas, itin nepalankus jautriems asmenims, vaikams ir senoliams. Atsakingų, ilgalaikių reikalų geriau netvarkyti – padarytas klaidas bus sunku ištaisyti. Galimi sunkūs konfliktai dėl per didelių ambicijų, ego. Pasistenkite išlikti diplomatiškesni, pakantesni kitų žmonių nuomonei. Svarbiausia šiuo nepalankiu metu nepriiminėti kategoriškų sprendimų, išlikti optimistiškais ir geranoriškais. Pasistenkite mažiau įsipareigoti sprendžiant piniginius bei meilės reikalus, taip pat tikėtina, kad atsiras palanki galimybė nutraukti atsibodusius, nors perspektyvius santykius (ypač romantiškus). Nepalanku bus investuoti pinigus, pasirašinėti sandorius, ypač ilgalaikius, imti paskolas. Nepalanku pirkti vertingus daiktus, papuošalus. Tiesa, šis periodas bus labai geras labdarai, pasistenkite paremti tuos, kuriems dabar žymiai blogiau nei jums. Gali išaugti traumų, įvairių avarijų dėl skubėjimo, kritimo iš aukščio, neatsargaus elgesio su aštriais daiktais, tikimybė. Galimos galūnių traumos.


Avinas. Atėjo laikas  ryžtingai imtis sudėtingų reikalų. Pavyks paskubinti užvilkintą darbą. Gera proga pakovoti už jums patinkančio asmens palankumą, imtis veiksmų, kurie padės sukurti romantišką erdvę.


Jautis. Dabar visai neverta gilintis į svarbias problemas.  Geriausia šį laikotarpį praleisti namie ar atostogauti. Dabar blogas metas priimti svarbius sprendimus. 

Dvyniai. Atėjo metas drąsiai kreiptis pagalbos, patarimo į draugus. Pasistenkite atsiriboti ne tik nuo visų įmanomų rūpesčių, bet ir nuo bendravimo, aišku, jei norite gerai pailsėti.

Vėžys. Sudėtingas laikas svarbiems dalykiniams susitikimams. Nepavyks gauti tai, ko norisi. Venkite ginčų, konfliktinių situacijų. Dabar pats metas atsitraukti. Naujovės neįsitvirtins. Palanku spręsti finansines problemas, geras laikas ryžtingam pokalbiui su šefu. Palanku pirkti darbinę techniką, automobilį.


Liūtas. Nors jūsų nuotaikos gana romantiškos, nepraleiskite geros progos imtis sudėtingų, atsibodusių reikalų. Tai geras metas  svarbiam pokalbiui su įtakingu asmeniu, savo viršininku ar giminaičiu, kaimynu, kurio nemėgstate ar kuris nenori jūsų suprasti, įvertinti.

Mergelė. Keblumai ir problemos spręsis savaime – nepraraskite kantrybės. Beje,  jums gali pagelbėti įtakingi asmenys ar žmogus iš toli. Labiau seksis tiems, kurie vadovaujasi intuicija.

Svarstyklės. Kupinas nervingumo periodas. Galimi netikėti rūpesčiai, kliūtys darbe. Ne laikas svarbiems susitikimams bei pokalbiams, nepalanku spręsti finansinius klausimus. Išlaikykite vidinę ramybę, medituokite.


Skorpionas. Netikėti įvykiai privers jus  sunerimti. Gali iškilti nenumatytų finansinių rūpesčių. Rimčiau vertinkite gerus santykius su mylimu asmeniu, tėvais.

Šaulys. Pasistenkite į viską reaguoti optimistiškai,  atsispirkite pagundai supykti, priekabiauti prie artimųjų, venkite juos mokyti gyventi, verčiau pasirūpinkte savo reputacija.

Ožiaragis. Gali  apimti romantiškos nuotaikos. Šis periodas nebus tinkamas tvarkyti  reikalus, bendrauti su nepažįstamais asmenimis. Geriausiai jausitės su artimais, mylimais žmonėmis. Laikui bėgant vėl spinduliuosite energija ir būsite aktyvūs.


Vandenis. Atėjo laikas  patikėti savo ateitimi, savo sėkme bei meile. Susitikimai su draugais džiugins, gali net užsimegzti romantiški santykiai su žmogumi, kuris buvo tik draugas.  Tad jokių viršvalandžių, pasistenkite daugiau ilsėtis.

Žuvys. Būsite nusiteikę gana dalykiškai, šios dienos gana sėkmingos dalykiniams reikalams tvarkyti, ypač karjeros klausimams spręsti. Daugiau bendraukite, susitikite su senais bičiuliais, megzkite naujas pažintis, tačiau per atsitiktinumus galite save traumuoti, atsargiau elkitės prie vandens telkinių.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą