2017 m. birželio 20 d., antradienis

Septyniuose Dublino pastatuose buvo tikrinama priešgaisrinė sauga


© Rex Images River Liffey

Sudegus Londone “Grenfell Tower” pastatui, “Irish Daily Mail” išplatino pranešimą, kad Dublino mieste yra septyni gyvenamieji pastatai, kurie, pasak pranešimo, yra pavojingi eksploatuoti, praneša “Irish Mirror”.


Po namo gaisro Londone, "Irish Daily Mail” pranešime nurodyti namai buvo patikrinti ir buvo nustatyta, kad jie atitinka priešgaisrinės saugos reikalavimus, o “Irish Daily Mail” pranešimas buvo siejamas su kai kuriais įspėjimais - nuo dūmų signalizacijos įdiegimo iki rimtesnių pažeidimų, dėl kurių tam tikros pastatų dalys buvo uždraustos eksploatuoti.


Per metus Dublino ugniagesių komanda (Dublin Fire Brigade) išplatina apie 20 priešgaisrinės saugos pranešimų ir, pasak specialistų, apie 80 proc. visų Airijos namų neturi vienokių ar kitokių priešgaisrinės saugos priemonių.

Pavyzdžiui, šiais metais Sandyford “Beacon South Quarter” apartamentų gyventojai skundėsi, kad jiems buvo parodyta 10 milijonų eurų sąskaita, kuri turi būti skirta priešgaisrinės saugos problemoms jų apartamentuose spręsti.

Kompleksas buvo pastatytas dar 2005 metais, ten yra 880 apartamentų. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą