2017 m. birželio 14 d., trečiadienis

Suimtas vyras, kuris gali būti susijęs su moters nužudymu


© Provided by Irish Independent Garda closure at the Sally Gap/Laragh crossroads, Wicklow after human remains are discovered. Photo: Kyran O'Brien 

Vakar Wexford apskrityje, 3 km šiauriau nuo Glenmacnass krioklio, buvo rasta nužudytos moters galva. Tą patį vakarą Wexford areštuotas trisdešimties metų vyras, kuris gali būti susijęs su šia žmogžudyste, praneša "Irish Independent".

DNR ekspertizė parodė, kad tai kaukazietiškos išvaizdos moters kūno dalis, kuri buvo nužudyta praėjusią savaitę. Tai jau rasta penkta žmogaus kūno dalis – pagrindinis kūnas buvo rastas šeštadienio vakarą “Old Military Road”, Wicklow kalnuose. Kūną birželio 10 dieną aptiko turistai.  

Iškviesti Garda pareigūnai ir šalies karinės pajėgos palei „Old Military Road“ aptiko daugiau išmėtytų kūno dalių. Manoma, kad žmogaus kūno dalys buvo mėtomos iš važiuojančio automobilio.

Pasak Garda pranešimo, rasti palaikai priklauso suaugusiai moteriai. Nusikaltimas buvo padarytas maždaug prieš dvi savaites. Nors Garda turi jau daugumą kūno dalių, tačiau paieškos ir tyrimas tęsiamas.  

Garda pareigūnai kreipiasi pagalbos ir prašo atsiliepti visus, kurie po birželio 2-osios važiavo minėtu keliu ir tuos, kurie turi bet kokią informaciją apie žmones, dingusius panašiu metu.

Prašome skambinti Garda tel.: 016665300 arba kreiptis į artimiausią skyrių.
Garda Confidential Line 1800666111.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą