2017 m. lapkričio 13 d., pirmadienis

Premjeras paprašė papildomai 1 mln. eurų, kad apmokėtų naujai įsteigto Vyriausybės strateginių ryšių skyriaus veiklą
Vyriausybės vadovas Leo Varadkar norėjo papildomai gauti milžinišką 1 mln. eurų mokesčių mokėtojų pinigų sumą jo prieštaringai vertinamo naujai įsteigto  Strateginių ryšių skyriaus (Strategic Communications Unit - SCU) veiklai finansuoti, rašo Independent.ie.


1 mln. eurų suma papildytų 5 mln. eurų, kurie skirti 2018 metams valstybės remiamam Ryšių skyriui, dėl kurio veiklos premjerą nuolat kritikuoja Opozicijos politinės partijos.

Taip pat paaiškėjo, kad šiais metais Vyriausybė išleido 62020 eurų “Facebook”, “Twitter” ir “YouTube” vaizdo įrašams, kurių buvo gausu prieš Leo Varadkar ir Finansų ministrui Paschal Donohoe pristatant kitų metų šalies biudžetą. Pasak “Fianna Fail” partijos atstovo Thomas Byrne, tai “milžiniška pinigų suma”, kuri buvo tuščiai išmesta skelbimams, pasirodžiusiems socialinėje žiniasklaidoje.


Naujasis SCU egzistuoja kartu su dabartine Vyriausybės informacine tarnyba (Government Information Service - GIS), kuri ir toliau atliks Vyriausybės ryšių su visuomene funkcijas. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą