2017 m. lapkričio 19 d., sekmadienis

“Bank of Ireland” ketina sumažinti daugiau nei 1000 darbo vietų
Įdiegus naujas modernias technologijas, “Bank of Ireland” gali neprireikti tiek daug darbuotojų, todėl iki 2019 metų apie tūkstantis žmonių gali netekti darbo banke, informuoja “The Irish Times”.


Praėjusiais metais “Bank of Ireland” pasiskolino iš Šveicarijos kompanijos “Temenos” programinę įrangą, kurios įdiegimas kainuos apie 900 mln. eurų. Tikimasi, kad po ketverių metų ši įranga pakeis senąsiais banko sistemas.

“Bank of Ireland” atstovas spaudai sakė, kad bankas ir toliau nuolat griežtai kontroliuoja savo sąnaudų bazę, tuo pačiu investuodamas į bankui priklausančius filialus, infrastruktūrą ir žmones bei į pagrindinę bankų investicijų programą, kuri sėkmingai įdiegiama.

Nuo 2008 metų “Bank of Ireland” darbuotojų skaičius sumažėjo beveik 30 procentų, t. y. daugiau nei 16 000 žmonių per tą laikotarpį neteko darbo banke. Pasak banko atstovo, “Bank of Ireland”, kaip ir kiti skolintojai, finansinės krizės metais siekė sumažinti išlaidas, nes buvo sumažintos verslo sutartys.

2012 metais bankas parengė darbuotojų atleidimo iš darbo planą, tačiau, skirtingai nuo kitų skolintojų, niekada viešai neskelbė, kokių darbo vietų atsisakoma. Bendras banko darbuotojų skaičius, kuriame valstybė turi 14 procentų akcijų, nuo to laiko sumažėjo daugiau nei 2000 žmonių.

 “Bank of Ireland”  yra vienas iš šalies bankų, kuris nemažina savo filialų tinklo dydžio, bet jis vis labiau pasikliauja automatizuotomis sistemomis.


Iki šių metų pabaigos maždaug iš 250 banko filialų 100 neatliks operacijų su grynaisias pinigais.  

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą