2017 m. lapkričio 29 d., trečiadienis

Airijoje brangsta plačiajuostis ryšys
Nuo kitų metų sausio mėnesio „Virgin Media Ireland” didina plačiajuosčio ryšio kainą – kai kurie klientai nuo kitų metų pradžios už paslaugas per mėnesį mokės 5 eurais daugiau.

Bendrovė teigia, kad artimiausiomis savaitėmis ji susisieks su klientais, kad informuotų juos apie kainų kilimą.

“2018 metais kainų pokytį kai kurie klientai pamatys jau savo pirmoje sausio mėnesio sąskaitoje: atmetus 3,50 eurų savitarnos nuolaidą, kai kuriems klientams kaina padidės 1,50 eurų. Iš pradžių savitarnos nuolaidos buvo skirtos paskatinti klientus savarankiškai aptarnauti internetą ir suvokti naudą, susijusią su šia paslauga. Dabar, kai klientai automatiškai užsiregistruoja internete, nuolaida daugiau nereikalinga. Mūsų kainų pokyčiai yra minimalūs ir siekia iki 1,50 eurų, todėl daugelis klientų šio kainų padidėjimo net nepajus. Mūsų kainų kilimas yra gyvybiškai svarbus siekiant išlaikyti optimaliai tinkamą mūsų tinklą, greitai ir patikimai teikti plačiajuosčio ryšio paslaugas ir išlaikyti sparčiai augančias programavimo ir turinio išlaidas”, – sakė kompanijos atstovė spaudai.

Kainų kilimą pajus “Sky” ir “Vodafone” klientai

Nuo gruodžio 14 dienos “Vodafone Ireland” taip pat ketina padidinti kai kurių savo balso ir plačiajuosčio ryšio paketų kainas iki 10 eurų.

“Simply Talk” kainos išaugs nuo 30 eurų per mėnesį iki 40 eurų,  “Simply Broadband” – padidės 7 eurais, o “Home Unlimited” kaina padidės penkiais eurais ir dabar kainuos 60 eurų per mėnesį.

Bendrovė teigia, kad kainos auga dėl “padidėjusių kompanijos veiklos sąnaudų”.

Nuo gruodžio 1 dienos kainas kelia “Sky Air”

Kompanijos spaudos atstovė sakė: “Šis kainų padidėjimas turės įtakos tam tikram klientų skaičiui, tačiau mūsų kainos yra vienos iš konkurencingiausių kainų plačiajuosčio ir fiksuotojo ryšio paketų rinkoje. Tie klientai, kuriems kaina padidės, pagal ES teisę gali keisti ar atšaukti savo sutartis per 30 dienų nuo pranešimo gavimo”.

Nuo gruodžio 1 dienos kai kuriems klientams sąskaitos padidės vidutiniškai nuo 2 iki 4 eurų per mėnesį.

Atstovė spaudai užtikrino, kad “didžioji dauguma” klientų nematys jokio kainų padidėjimo ir tik “nedaugelis” pastebės, kad jų sąskaitos padidėjo maždaug 3 eurais per mėnesį.


“Kai tik peržiūrėsime savo kainas, mes stengsimės kuo mažiau jas didinti. Mes iš anksto susisieksime su tam tikrais klientais, kad informuotume juos apie bet kokius kainų pakeitimus”, – sakė ji. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą