2017 m. lapkričio 14 d., antradienis

Astrologinė Auros prognozė lapkričio 15-29 dienomsArtėja labai prieštaringas metas. Bus naudinga išbandyti kovotojo pozicijas – tai labai aktyvus laikas. Abejojantiems, bijantiems rizikuoti verčiau nieko nedaryti. Palanku už ką nors kovoti, ginti savo principus, rizikuoti, lenktyniauti, pradėti naujus darbus, tiesa, jei tam gerai bus pasirengta. Visai netinkamas metas liūdėti, jaustis įskaudintam. Gali paaiškėti nemalonios tiesos ten, kur nesitikėjote, nelaukėte. Bet kokiu atveju būkite pasiruošę nenumatytam rezultatui, taip pat pasirenkite susidurti su praeities klaidomis, skolomis. Nelabai prognozuojamas metas, kai situacija gali pasirodyti visai kitokia, nei manėte, tad nieko rimto neplanuokite ir būkite pasiruošę netikėtumams. Puikus metas užbaigti reikalus, tvarkytis namuose, išnešti šlamštą ar nutraukti nereikalingus santykius. Ne laikas bendrauti, ypač aiškintis santykius – jus tikrai palaikys įkyriais nemaloniais tipais ir ims vengti ateityje. Taip pat pasistenkite kitų elgesio neanalizuoti ir nekritikuoti, labiau gilinkitės į savas problemas ir trūkumus. Vertėtų atsisakyti lemtingų pokalbių su mylimu žmogumi ar sutuoktiniu, nes tikėtinos skyrybos. Vertėtų dažniau tikrinti jus pasiekiančią informaciją. Būkite apdairesni su kompiuteriais, dokumentais – jie gali pasimesti. Venkite ginčų. Būkite atsargūs su pinigais, pasistenkite nepažeidinėti įstatymų – avantiūros pavojingos.


Avinas. Planai gali suirti dėl įvairiausių nenumatytų priežasčių... Nepasiduokite iliuzijoms – ne laikas priimti atsakingus finansinius sprendimus. Meilės srityje taip pat nerizikuokite – suklysite.  

Jautis. Atsiveria dalykai, apie kuriuos nieko nenutuokėte ar tiesiog nenorėjote žinoti. Tačiau pasistenkite mažiau  nervintis, nepradėkite pykti del smulkmenų. Šiuo metu padidės traumų ir avarijų tikimybė.

Dvyniai. Nelabai lengvas laikotarpis, pasaugokite savo bei šeimos narių, ypač tėvų, ramybę. Branginkite mylimą žmogų. Geriau niekur neskubėkite, niekuo nerizikuokite – gresia traumos, nuostoliai, ar apgaulės. Labiau tikėkite meile bei mylimu žmogumi, remkitės į tai, kas pozityvu.  

Vėžys. Nuotaika ir savijauta bus puiki, jei leisite laiką su vaikais, sutuoktiniu ar mylimu žmogumi. Žavėsite aplinkinius, pavyks sulaukti norimo dėmesio ir iš patinkančio asmens. Išlaikykite gerus santykius namuose, darbe, saugokite sveikatą.


Liūtas. Neverta vykti kur nors toli nuo namų – visą dėmesį bei jėgas skirkite šeimai. Palanku tvarkytis ir ne tik namuose. Aplankykite artimųjų kapus, prisiminkite tolimą praeitį, senelius, tėvus.  Ne laikas ginčytis su tais, kuriuos mylite. Būkite atidesni kelyje.

Mergelė. Puikios dienos bendrauti, kelionėms, pasirodyti visuomenėje, pažintims užmegzti. Būsite linksmi, sąmojingi – lengvai laimėsite aplinkinių simpatijas, dėmesį. Iš senų draugų, buvusių partnerių galite gauti gerą dalykinį pasiūlymą ar patarimą. Mažiau išlaidaukite. Labiau saugokite pinigus.

Svarstyklės. Taupykite jėgas, saugokite sveikatą ir neapsikraukite darbais. Netinkmas metas skolinti pinigus, investuoti, taip pat aiškintis dėl ištikimybės, aptarinėti šeimos išlaidas.

Skorpionas. Nepasiduokite pirmam impulsui ir nepraraskite savitvardos, kad ir kas atsitiktų. Jums gali daug kas nepatikti – būkite atidūs, kad nesusipyktumėte su artimaisiais, dalykiniais partneriais.

Šaulys. Ne itin palankus metas, tad nepasiduokite liūdesiui. Kita vertus, optimizmas gali ne mažiau pakenkti, tad geriau nepuoselėkite vilčių. Tai praradimų, nusivylimų ir ne visai malonių praregėjimų metas

Ožiaragis. Netikėti likimo kaprizai gali sugriauti tai, kas buvo stabilumo bei džiaugsmo pagrindas. Vis dėlto jei šiuo laikotarpiu mažiau skubėsite kažką spręsti, vėliau situacija išsispręs jūsų naudai. Netikėkite įtakingų asmenų pažadais ir per daug nepasikliaukite draugais.


Vandenis. Kad ir kuo užsiimsite, pirmiausia nurimkite, susikaupkite. Būkite atidūs atlikdami užduotis – galite pridaryti klaidų, kurios sukels daug rūpesčių. Gerai apgalvokite savo sprendimus – tiek asmeninius, tiek dalykinius.


Žuvys. Galite nepastebėti apgaulės ar pavojaus, ypač jei bendrausite su įtakingais ar mažai pažįstamais asmenimis, užsieniečiais, dalykiniais partneriais, tačiau galite ir patys save suklaidinti, norimus dalykus įžvelgdami ten, kur jų nėra. Laukia ilgalaikės kelionės, kurios bus sėkmingos.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą