2017 m. rugpjūčio 11 d., penktadienis

Senyvo amžiaus moteriai, nesumokėjusiai už vyną, uždrausta prekintis  “Dunnes” parduotuvėse


Pagyvenusio amžiaus moteriai uždrausta eiti į visas “Dunnes” parduotuves po to, kai buvo išsiaiškinta, kad ji nesumokėjo už miniatiūrinį vyno butelį, kainavusį 3,50 eurų, praneša Independent.ie.

Kalbėdama RTE laidoje “Liveline”, jos dukra Joanne teigė, kad jos motina “nėra parduotuvių vagė (shoplifter)”. Ji apibūdino ją kaip “tipišką, mažą, 79 metų amžiaus, su lazdele vaikštančią moterį”.

Joanne paaiškino, kad jos motina, eidama apsipirkti, ima savo didelį prekių pirkimo vežimėlį, nes ji negali naudotis parduotuvių vežimėliais.

Kovo 1 dieną ji nuėjo apsipirkti į “Dunnes” parduotuvę, nes rengėsi vyro gimtadienio arbatos šventei. Jai besiruošiant palikti parduotuvę, prie jos priėjęs apsaugos tarnybos darbuotojas paprašė, kad ji kartu su juo sugrįžtų į parduotuvę.

Jis atvedė ją į biurą ir pasakė, kad ji paliko parduotuvę, nesumokėjusi 3,50 eurų už miniatiūrinį vyno buteliuką.

Joanne paaiškino, kad jos motina, mokėdama už prekes, dideliame krepšyje tiesiog galėjo nepastebėti nedidelio vyno butelio ir nepadėti jo ant prekystalio ir tai buvo padaryta nesąmoningai.

“Ji ištraukė 5 eurus ir pasiūlė sumokėti, – pasakojo Joanne. – Bet apsaugos darbuotojas pinigų nepaėmė”.

Kai jie išėjo į lauką, jis informavo pensininkę, kad jai draudžiama eiti į šią parduotuvę. Ji atsakė, kad jai reikia prekių vyro gimtadienio arbatėlei ir ji eis į kitą “Dunnes” parduotuvę, tada jai buvo pasakyta, kad jai uždrausta eiti į visas “Dunnes” prekybos tinklui priklausančias parduotuves.

“Tada motina pratrūko raudoti,” – pasakojo Joanne.

Joanne sakė, kad ji “įsiuto”, kai sužinojo, kas atsitiko jos mamai ir parašė skundą. Jai buvo atsakyta, kad apsaugos darbuotojas veikė teisingai. Tada elektroniniu paštu ji paprašė supažindinti su procedūromis, kurios atliekamos, jeigu žmonės išeina iš parduotuvės, netyčia pamiršę sumokėti už prekes, tačiau į šį jos užklausimą nebuvo atsakyta.

“Jie nufotografavo mano mamos autobuso važiavimo leidimą, – toliau pasakojo ji. – Esu susirūpinusi, kad jos duomenimis gali būti dalijamasi su kitais filialais, o galbūt net ir su mažmenininkais ir mano mama atsidurs Dublino parduotovių vagių sąraše”.

Nors “Dunnes” neatsakė į jos užklausimą, tačiau Joanne teigė, kad ji ir toliau ieškos teisybės, kol klausimas nebus išspręstas. Dienraštis Independent.ie taip pat kreipėsi į “Dunnes” parduotuves,  prašydamas pakomentuoti minėtą įvykį.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą