2017 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis

Biudžete – pirmenybė “labiau pažeidžiamiems žmonėms”, bet ne pensininkams

Socialinės apsaugos ministrė Regina Doherty sako, kad vieniši tėvai yra labiausiai pažeidžiama šalies žmonių kategorija ir jais reikėtų rūpintis labiau, nei pensininkais.

Regina Doherty said lone parents ‘are at most risk and they are the most vulnerable in the country and they need to be looked after’. Photograph: Gareth Chaney/Collins


Pasak Socialinės apsaugos ministrės, ji sieks, kad ateinančių metų biudžete pirmenybė būtų teikiama vienišiems tėvams ir jų vaikams, o ne pensininkams. Todėl, pasak ministrės, nereikia dėti daug vilčių, kad spalio mėnesį pensija bus padidinta, juolab, kad ji jau nuo šių metų kovo mėnesio buvo padidinta penkiais eurais.

Dienraščiui “The Irish Times” Regina Doherty pabrėžė, kad jos dėmesys bus skiriamas tiems, kuriems labiausiai gresia skurdas Airijoje.


“Mūsų šalyje yra labiau pažeidžiamų žmonių nei mūsų senatvės pensininkai, – sakė ji. – Tai nereiškia, kad pensininkai nenusipelnė pensijos didinimo – jie tikrai nusipelnė, tačiau vieniši tėvai ir jų vaikai tikriausiai patiria didžiausią skurdo riziką Airijoje ir būtent jiems reikia skirti didžiausią dėmesį”.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą