2017 m. sausio 10 d., antradienis

Sniegas ir šaltis, skubantis į šalį, gyvsidabrio stulpelį nuleis žemiau minus 5 laipsnių

Skirtingai nuo paskutiniųjų šalčių ir sniego, kurie buvo sukaustę šalį 2010 metų lapkričio mėnesį ir su kuriais Airija nepajėgė susitvarkyti, su šių metų ekstremalioms oro sąlygoms, kurių tikimasi sulaukti jau rytoj po pietų, šalis yra pasirengusi susidoroti, tvirtina “The Irish Independent”.


Airijos hidrometeorologinė tarnyba (Met Éireann) prognozuoja, kad šaltos oro masės, ateinančios iš Islandijos, į šalies šiaurinius ir šiaurės vakarinius rajonus jau rytoj naktį atneš šlapdribą ir sniegą, o kai kuriose šalies vietovėse oro temperatūra gali nukristi iki minus penkių laipsnių šalčio.

Met Éireann tarnybos darbuotojai užtikrina, kad Dublino oro uostas taip pat yra pilnai pasirengęs kovoti su ekstremaliomis oro sąlygomis ir “apie 230 vienetų įvairios technikos valys oro uostą nuo sniego ir šalins ledą”.


Airijos transporto infrastruktūros įmonės yra sukaupusios daugiau nei 203 500 tonų druskos, kuri jau yra paskirstyta savivaldybėms, kad galėtų barstyti kelius ir pėsčiųjų takus. Vietos valdžios institucijos taip pat yra parengusios “žiemos avarinius nenumatytų atvejų” planus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą