2017 m. sausio 27 d., penktadienis

"Auksinis" 88 milijonų vertės „EuroMillions” loterijos bilietas buvo pirktas Airijoje


Nacionalinė loterija leidiniui Independent.ie patvirtino, kad auksinis “EuroMillions” bilietas buvo parduotas M1 kelyje esančioje “Applegreen” degalinės parduotuvėje Lusk, Dublin apskrityje.Po dviejų dienų aršių diskusijų, praėjusią naktį buvo išsiaiškinta, kad laimingas bilietas buvo parduotas sostinėje, o ne Cork mieste, kaip buvo manoma anksčiau.

Pergalę švenčianti laimingą bilietą pardavusi degalinė šį rytą nusprendė sumažinti benzino ir dyzelino kainas iki 88,5 centų už litrą.

Tiksli prizo vertė sudaro 88 587 275 eurus.

Ir nors “Applegreen” sindikatas ir švenčia pergalę, panašu, kad laimingasis bilietas atiteks tik vienam pirkėjui, kuris už jį sumokėjo tik 5 eurus.


Nacionalinės loterijos vyriausiasis vykdantysis direktorius Dermot Griffin sakė: “Mes labai džiaugiamės, kad “EuroMillions” jackpotas buvo laimėtas Airijoje. “EuroMillions” toliau kaitina mūsų žaidėjų vaizduotę, nes lig šiol neaišku, kas yra laimingasis bilieto savininkas, tačiau mes tikimės, kad iki vakaro tai paaiškės. "Auksinio" bilieto laimėtojas turės susisiekti su Nacionaline loterija ir tartis, kaip pasiimti prizą. Tai bus galima padaryti kitą trečiadienį, nes dar aštuonios šalys, kuriose vysta šį loterija, turi pervesti pinigus.”

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą