2017 m. sausio 5 d., ketvirtadienis

Kompanijų aljansas “Airijos verslas prieš šiukšles” ataskaitoje pažymėjo labiausiai šiukšlinas Airijos  vietas

Pasak kompanijų aljanso “Airijos verslas prieš šiukšles” (Irish Business Against Litter - Ibal) ataskaitos, Dublino šiaurinė miesto dalis, vertinant pagal nacionalinius "šiukšlių lygos nuostatus", buvo pripažinta viena iš nešvariausių šalyje, informuoja “The Irish Independent”.


Palyginus su praėjusiais metais, kompanijų aljansas “Airijos verslas prieš šiukšles” patikslino sąvokas “šiukšlinas” ir “labai šiukšlinas”. Buvo ištirta apie 40 šalies sričių ir įvertinta, kad Galvone teritorija Limerick apskrityje ir Farranree Cork yra “labai šiukšlinos” teritorijos.

Labai apleista vieta buvo pripažinta ir Gardiner Lane Dubline, vandalizmas ir graffiti yra tipiški Railway gatvės atributai, kurių galima rasti ir aplinkinėse vietose. Ataskaitoje akcentuojama, kad taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į Aldborough Place, Rutland gatvę ir Poplar Row, nes ten taip pat yra labai šiukšlina.

Kompanijų aljanso “Airijos verslas prieš šiukšles” (Irish Business Against Litter - Ibal) atstovas Conor Horgan sakė, kad “pernai mes matėme, kad Dublino miesto taryba įdėjo nemažai pastangų, sprendžiant šiukšlių problemas mieste, tačiau dabartiniai rodikliai verčia rimtai nusivilti pasiektais rezultatais.” Tačiau jis pripažino, kad “tokio tokio pobūdžio miestų teritorijų tvarkymas visada sukelia problemų, bet mes tikimės,kad bendromis pastangomis jas išspręsime.”

“Aš nematau to, ką jie mato ir mano nuomonė yra priešinga, – sakė Sinn Féin tarybos atstovas Kenneth Collins. – Šiukšlės yra negerai, bet jie pažymėjo senas geografines sritis,kuriose žmonės mėgsta tvarkytis patys”, –prieštaravo jis.

Rytų Limerick atstovaujančio savivaldybės atstovo Paul Keller nuomone, “situacija dėl šiukšlių mieste buvo įvertinta pernelyg kritiškai. Nepaisant to, kad biudžetas buvo sumažintas, Taryba dėjo didžiules pastangas, kad išspręstų šią problemą.”

Kompanijų aljansas “Airijos verslas prieš šiukšles” savo išvadoje pažymi, kad 70 procentų peržiūrėtų šalies teritorijų, vertinant jas pagal “Europos švaros normas (“clean to European norms”), yra palyginti švarios.

Ashbourne, Kildare, Roscommon, Thurles ir Waterford ataskaitoje buvo įvardinti kaip švariausi miestai.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą