2017 m. sausio 4 d., trečiadienis

Airijos miestas išrinktas vienu iš 10 populiariausių miestų, kuris labiausiai tiktų gyventi išėjus į pensiją
 

Daugelis iš mūsų svajojame, kad išėję į pensiją norėtume gyventi ten, kur visus metus yra šilta, o mes, sėdėdami kokioje nors jaukioje vietelėje, pasislėpę po skėčiu, saugančiu nuo kaitrių saulės spindulių, neskubėdami mėgaujamės kokiu nors egzotišku kokteiliu.

Nors Airija ir nėra saulėta šalis, bet, kaip paaiškėja, ji turi ką pasiūlyti tiems, kurie ieško ramios vietos praleisti savo auksinius metus. JAV kelionių agentūra Oyster.com įtraukė senovės žavesio kupiną ir žalių kalvų apsuptą Killarney į 10 geriausių vietų pasaulyje, kuriuos mielai pasirinktų žmonės, išėję į užtarnautą poilsį, praneša Evoke.ie.


Žmones, kurie rinko tuos dešimt miestų, sužavėjo Killarney nacionalinis parkas, Torc krioklys, kruopščiai puoselėjama dabartis ir su meile saugoma istorinė praeitis. 

Balsavusiųjų nuomone, šios vertybės, o taip pat gausybė jaukių restoranėlių ir parduotuvių bei ypatinga Killarney dvasia jam suteikia teisę būti dešimtuke tų miestų, kuriuose paprasčiausiai gera gyventi.                                                             Associated News nuotr.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą