2017 m. sausio 22 d., sekmadienis

Po dešimties metų pralaimėto mūšio su banku, bankrutuoja vienas turtingiausių Airijos verslininkų

Dienraštis “The Irish Independent” patvirtina, kad Michael Taggart, vienam iš turtingiausių Airijos verslininkų, gresia bankrotas. Keturiasdešimt devynerių metų M. Taggart 14 Airijos grafysčių, Europoje bei Šiaurės Amerikoje sukūrė vieną didžiausių nekilnojamojo turto imperijų.


Po 10-ies metų kovos su Ulster banku dėl Kinsealy rajono šiauriniame Dubline plėtros, M. Taggart ir jo 57 metų brolis John Taggart nusprendė, kad atėjo laikas “pripažinti tiesą ir judėti į priekį.”

Jis dar visai neseniai konsultavo šiaurinio Dublino Taggart kvartale tūkstančio naujų namų statybos plėtros planą, kuriam vadovavo jo 25 metų sūnus Nick ir jo ankstesnioji kompanija.

"John ir aš Aukščiausiame teisme (High Court) kovojau su Ulster banku, deja, aš šį mūšį pralaimėjau,” – sake M. Taggart. – Pastaruosius keletą savaičių apie mus sklandė daugybė gandų, bet tiesa yra ta, kad bankas mums nepaliko jokios galimybės, išskyrus bankrotą. Mes pasiskolinome pinigus, kuriuos žadėjome grąžinti ir būtume grąžinę, deja, mūsų niekas neišgirdo.”


Praėjusį mėnesį Belfasto Aukščiausiasis teismas nusprendė, kad pirmasis brolis pagal asmeninę garantiją už Kinsealy žemę yra skolingas 4,3 milijonų eurų, antrasis – 5 milijonus svarų sterlingų (5,75mln. eurų).

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą