2017 m. sausio 9 d., pirmadienis

Baigiamasis 2016 metų madų šou Kinnitty pilyje vainikavo jau išėjusius metus

Metų finalinė dviejų dienų mados fotosesija, įvykusi 2016 metų gruodžio 28-29 dienomis Kinnity pilyje buvo ypatinga ir skyrėsi nuo kitų panašių renginių. Pirmiausia, tai buvo didžiulė garbė dalyvauti tokiame prestižiniame metų renginyje, be to, šou vyko 19 amžiuje pastatytoje gotikinio stiliaus Kinnitty pilyje (Kinnitty Castle or Castle Bernard, County Offaly, Ireland) ir ji vainikavo jau dabar išėjusius 2016 metus.


Dizainerė Carina Cunningham

Baigiamojo 2016 metų madų šou organizatorė dizainerė Carina Cunningham yra “Cherie Styling Studio” savininkė. Carina savo veiklą pradejo vedama minties padėti moterims, praradusioms šeimą, paskatinti jas įgauti didesnį pasitikejimą savimi ir žengti pirmą žingsnį link naujo gyvenimo. 


Niekam ne paslaptis, kad moteriai daug lengviau užmegzti naujus santykius, kai ji jaučiasi geidžiama ir seksuali, o Carinos sukurti drabužiai būtent pabrėžia moters seksualumą. Pasak pačios dizainerės, ji nekuria drabužių, kuriuos galima būtų vilkėti kiekvieną dieną – jos kolekcijos buvo kuriamos fotosesijoms ir šventėms. Būtent fotosesijos leidžia moteriai pasisemti naujų idėjų, atskleisti savyje moteriškumą, grakštumą – vilkėdama šios dizainerės drabužius, moteris pasisemia drąsos, o tai, sutikite, nebloga pradžia, siekiant ką nors pakeisti savo gyvenime. Juk pradėti reikia visados nuo savęs. Bet grįžkime prie Carinos – kiek vėliau jos dvi jau suagusios dukros modeliai Becky ir Ally Archbold paskatino ją plėsti savo verslą ir rezultato ilgai laukti nereikėjo – 2017 metų spalio 7 dieną Wright venue Dubline įvyks jos kasmet organizuojamas jau trečiasis “Style Warrior” pasirodymas, kur bus demonstruojamos ne tik jos, bet ir daugelio kitų dizainerių kolekcijos. Tai ne tik madų pristatymas, tai pats tikriausias šou, kuriame dalyvauja populiarūs dainininkai, šokėjai, akrobatai, visus žavi ugnies spektakliai. (Modeliai, pradėkite ruoštis šiam renginiui jau dabar – stebėkite kastingus, kurie bus skelbiami rugpjūčio mėnesį!).

Madų fiesta Kinnity pilyje

Į pilį dalyviai atvyko gruodžio 28 dieną apie 12 valandą ir nedelsdami pradėjo ruoštis renginiui. Taip nutiko, kad atvyko tik viena vizažistė Gillian Stapleton ir vienas plaukų stilistas – Kirill Olegovich, bet jie puikiai susitvarke su savo darbais – aštuoni modeliai kiekvieną dieną atrodė puikiai.


Man pavyko būti vienai iš pirmųjų, parengtų šventei, modeliu. Tai nepakartojamas jausmas, kuomet pozuoji, o tave fotografuoja vienu metu šeši ar aštuoni fotografai – jautiesi tikra žvaigžde!

Pati pilis taip pat buvo karališkai pasirengusi sutikti dizainerius, modelius, fotografus ir, žinoma, svečius, kurie buvo atvykę ir iš arti, ir iš toli: iš Airijos ir Anglijos, Kinijos ir Kenijos, iš Latvijos ir Moldovos, ir aš – iš Lietuvos. 


Fotosesijoje dalyvavo tokie modeliai kaip Loren Cait Ni Leochain, Jadvyga Petrikienė, Mavi Salvador, Nicole Kalinina, Rebecca Flynn, Morgan Lawless, Cillian Behan, Chloe Doyle, Ben O‘ Beirne, Aisling Kilcawley, Ally and Becky Archbold. Buvau laiminga, kad mano mylimiausias fotografas Alex Bechtin iš Dublino taip pat dalyvavo minėtoje fotosesijoje – modeliui yra nepaprastai svarbu, koks fotografas dirba su tavimi, nors, turiu pasakyti, kad apskritai man lengva dirbti su visais fotografais. Įžymus fotorafas Alex Bechtin, žinomas kaip Sandro Blade – nominuotas geriausiu pasaulinio lygio Metų fotografu. 


Apskritai, visi fotografai, dalyvavę fotosesijoje, yra labai talentingi: Alex Bechtin, David Stanway, Allison Tailor, Juliana Watson, Lawrence Timmons, Michael Johns, Tony Tang, Jackie Forde. Šiame renginyje labai susidraugavau su fotografe Lana Sea.

Pilies vaiduokliai

Dizainerė Carina Cunningham mus įspė-jo, kad šioje pilyje yra vaiduoklių, todėl bijojau likti viena, nenorėjau išsigąsti ir susigadinti šventę. Ir ką jūs galvojate – tai, ko bijome, paprastai ir atsitinka. Naktį mane pažadino atsiveriančių spintos durelių garsas. Kai atsimerkiau, ant tos sienos, kur anksčiau nieko nebuvo, aiškiai pamačiau vaiduoklį. Baimei nebuvo ribų. Bet visgi sveikas protas mane ramino ir aš bandžiau mąstyti logiškai – kas tai galėtų būti? Ir tik praėjus kuriam laikui pradėjau suprasti, kad tokį efektą sukūrė pro langą sklindanti keliaujančio mėnulio šviesa. Be to, lauke pūtė stiprus vėjas, o spintelės dureles varstė paprasčiausiais skersvėjis. Šiek tiek apmaudu, kai dar kartą įsitikinau, kad visi vaiduokliai tėra tik mūsų vaizduotės dariniai. Mes matom tai, ką norime matyti, o mūsų smegenys piešia tokį paveikslą, kokį mes joms liepiame. Nuraminau save ir vėl nugrimzdau į miegą – laukė antra fotosesijos diena.

Keletas modelio gudrybių

Ryte atsikėliau anksčiausiai – papusryčiavau ir jau 9 valandą man pradėjo daryti šukuoseną. Vienas kambarys buvo skirtas drabužiams, kuriame mes keitėme savo apdarus. Aprengta ir papuošta buvau jau 11 valandą ryto. O pagal laiką mano makiažo eilė turėjo būti apie 16 valandą, bet baisiai nenorėjau gaišti laiko, tad man visgi padarė makiažą kitas specialistas ir diena buvo užpildyta fotosesijos, o atėjus pasirodymo laikui, man buvo sukurtas naujas įvaizdis. 


Visi modeliai yra gražūs, tad fotografui sunku nuspresti, kokį modelį pasirinkti. Aš naudojausi viena patikrinta gudrybe: grakščiai atsistoju gražioje vietoje, keičiu pozas ir mane greitai pastebi iš karto net keli fotografai ir jų dėmesys jau priklauso tik man. Jaučiausi neapsakomai laiminga, dar kartą įsitikinusi, kad mano patirtis manęs ir vėl neapvylė. Pusė aštuonių vakaro fotosesijos oficialiai buvo baigtos ir mūsų laukė nuostabūs pietūs prie karališkai padengto stalo pilies rūsyje įsikūrusiame restorane. O po pietų buvo organizuota papildoma fotosesija vonioje, pripildytoje vandens. 


Modelių darbas šioje šventėje buvo baigtas o fotografų dar nesibaigė – kad nuotraukos atrodytų pasakiškai gražiai, būtina padirbėti dar ir su keliomis programomis. Iš ryto mes visi dar turėjome galimybę kartu papusryčiauti, pabendrauti, o dvyliktą valandą kiekvienas išskubėjome namo – ruoštis su artimaisiais sutikti Naujuosius. Naudodamasi proga sveikinu visus su jau atėjusiais Naujaisiais, 2017 metais. Jūs esate nuostabūs tokie, kokie esate. Nebijokite išreikšti savo meilės artimiesiems ir ji jums griš šimteriopai, juk pats gražiausias žmogus yra mylintis žmogus.
                                                                                       Ana Žens
                                                                                      Sandro Blade Ir Lana Sea nuotr.


P.S. Top modeliui Anai Žens 2016 metai buvo ypač sėkmingi: „Irish Fashion and Glamour” žurnalas ją, kaip labiausiai publikuojamą modelį, išrinko Metų modeliu. Ji dalyvavo daugybėje fotosesijų ir madų šou. ACE agentūroje, Belfaste, ji tapo “nauju veidu”. Po sėkmingo “Top Model Ireland” finalinio pasirodymo, Ana buvo pakviesta dalyvauti Londono Madų Savaitėje, kurioje jau vasario 18 dieną demonstruos naują Emmos Curtis spalvotų suknelių kolekciją EmMarie bei kitų dizainerių kolekcijas, kurie pakviesti dalyvauti į prestižinių madų namų “House of Ikons” renginius.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą