2017 m. sausio 14 d., šeštadienis

Motina ir sūnus bus teisiami dėl narkotikų laikymo ir platinimoDubline bus teisiami motina ir sūnus dėl narkotikų laikymo ir platinimo, praneša Journal.ie. Virš trisdešimties metų amžiaus moters ir jos septyniolikmečio sūnaus byla perduota Dublino vaikų teismui – pernai balandžio mėnesį jų namuose, esančiuose pietiname sostinės rajone, buvo rasta kanapių, kurių vertė siekia apie 1 300 eurų. 

Motina taip pat kaltinama tarpininkaujant arba parduodant kokainą, kuris taip pat buvo rastas kratos metu, tačiau šios narkotinės medžiagos vertė kol kas nenustatyta.

Abiejų kaltinamųjų vardai nėra skelbiami dėl to, kad jaunuolis yra nepilnametis.


Motinos ir sūnaus gynybai atstovaujantis advokatas Damian McKeone paaiškino, kad byla buvo uždelsta dėl to, kad buvo tariamasi dėl berniuko tėvo atvykimo į teismą. Tėvui atvykus, buvo detaliai paaiškinta, kad gardai pareigūnai name, kuriame gyvena jo sūnus su motina, rado 40 pakelių kanapių. Advokatas prašo teisėjo atkreipti dėmesį į tai, kad narkotinių medžiagų laikymu ir platinimu kaltinamas paauglys šiuo metu dirba. Tačiau yra žinoma, kad jis jau anksčiau buvo sulaikytas dėl viešosios tvarkos pažeidimų ir bandymų įsibrauti į svetimą nuosavybę. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą