2017 m. balandžio 21 d., penktadienis

VIENA IŠ STIPRIAUSIŲ PASAULIO MAGIŲ ATVYKSTA Į DUBLINĄ– Gerbiamoji ponia Nadin! Pas mus lankėsi  įvairiausi  aiškiaregiai, žyniai,  mokytojai, žiniuoniai,  pranašautojai, šamanai – ko tik nebuvo. Kadangi esu žurnalistas, o ir pats asmeniškai šia sritimi nuo seno domiuosi, apsilankiau praktiškai pas juos visus, tačiau, deja, daugeliu atveju teko nusivilti. Prisipažinsiu: nepamačiau suprantančių akių, nesutikau atvirumo, nė su  vienu žmogumi  nepasijutau taip, kad norėčiau jam atsiverti ir išsipasakoti.  Peržengęs  jūsų slenkstį, supratau, kad patekau ten, kur reikia, kad  būtent  jūs  esate  ta  moteris,  pas kurią verta ateiti ir gauti realią pagalbą.  Nadin,  jūs  esate  daug  keliavusi, daug mačiusi savo gyvenime. Sakykite, kuo, pavyzdžiui, airiai skiriasi nuo kitų tautybių žmonių, su kuriais jums teko dirbti ir jiems padėti?

– Apskritai, žmonės  visur  yra  vienodi: kad ir kur keliaučiau, visur mačiau, kad egzistuoja  ir  sielvartas,  ir  džiaugsmas. Pavyzdžiui, čia dabar gyvenančių žmonių išbuvusių tarybinių šalių mentalitetas  yra  truputį kitoks,  tačiau  jie  taip pat  atveda  pas  mane  savo  artimuosius ir  draugus,  kreipiasi  pagalbos.  Mes  su jais  palaikome  artimą ir  pasitikėjimu grįstą ryšį. Vienintelis dalykas, dėl kurio  apgailestauju,  tai  kai  matau,  jog į šią šalį drauge  imigravę giminės  ir  artimieji  dažnai  praktiškai  nebendrauja tarpusavyje, ar net jaučia vieni kitiems neapykantą.

– Neslėpsiu: prieš užeidamas pas jus interviu,  aš praktiškai visą dieną praleidau  eilėje.  Buvo  nepaprastai įdomu  paklausyti,  ką apie jus  kalba žmonės.  Juk  jų nuomonė – tai  pats  svarbiausias  rodiklis  ir įvertinimas.  Pirmiausia, į ką atkreipiau dėmesį,  tai  kad  dauguma  laukusiųjų eilėje  pas  jus  atėjo  ne  pamatę ryškią reklamą,  o  dėl  to,  kad  apie  jus  išgirdo  iš kitų žmonių.  Pasirodo,  kalbos apie tai, kad jūs ištiesų padedate, eina iš lūpų į lūpas. Pastebėjau ir tai, kad jūsų duris pravėrę su sielvartu akyse, žmonės  po  pokalbio  su  jumis  išeina šviesesniais  veidais  ir  atvira širdimi. Jaučiasi, kad jūs jiems ne tik padėjote, bet ir atvėrėte jiems gyvenimo kelią. Koks visuomenės sluoksnis, kokia žmonių kategorija  dažniausiai  kreipiasi į jus? Kokios problemos kamuoja čia  gyvenančius žmones,  ypač čia imigravusius mūsų tautiečius?

– Dauguma ateina vedini šeimyninių problemų. Dauguma atvykdami įAiriją tikėjosi, kad juos čia sutiks plačiai atvertomis durimis, tačiau, deja viskas pasirodė ne taip paprasta. Dėl to kyla labai daug skyrybų,  tūkstančiai  vienišų  žmonių, niekaip  negalinčių atrasti  antrosios  pusės.  Tokiems  žmonėms  aš stengiuosi skirti  kuo  daugiau  dėmesio,  nes  būtent tokiais atvejais žmonės dažniausiai puola į depresiją, netenka proto ir baigia gyvenimą savižudybe.  Tokioje  situacijoje atsidūrusiems žmonėms ašvisada atrandu laiko ir pasistengiu, kad jų gyvenime atsirastų koks  nors  postūmis,  emocinis pakilimas,  leidžiantis  jiems  peržvelgti savo gyvenimą ir jį keisti. Kas kartą atvykusi į Airiją aš visada  peržiūriu  man atėjusius laiškus, išsiklausinėju padėjėjų, kas  man  skambino,  ar  yra  kokių naujų įrašų atsiliepimų knygoje,  t.y.,  nepalieku žmonių vienų nelaimės ar problemos akivaizdoje, o domiuosi jais, esant galimybei susitinku, bendrauju bei palaikau nematomą dvasinį ryšį.
Net  labiausiai  apsišvietę,  išsilavinę ir  didžiulę gyvenimo  patirtį sukaupę mano  kolegos  negali  paneigti to  fakto,  kad  kad  mums  yra  daroma didžiulė įtaka  iš šalies,  kad  yra  tam tikros  tamsiosios  jėgos,  kurios,  mokančių su  jomis  elgtis žmonių rankose,  gali  tapti  mirtinu  ginklu,  net nuvarančiu žmogų įkapus. Juk tai ne pasaka:  nužiūrėjimas, prakeiksmai, „viengungystės  vainikėlis“...  Tokie dalykai  ne  tik  griauna žmonių gyvenimus, atima sveikatą, bet kartais priveda prie mirties. Sunku patikėti, kad XXI  amžiuje,  kai  turime  tokią įspūdingą mokslo  ir  technikos  pažangą, iki šiol žmonėms įtaką galima  padaryti šiais senoviniais metodais...
Nuo  amžių pradžios  egzistavo  gėris  ir blogis, buvo gerų ir blogų žmonių, ta-čiau  mūsų laikais  vyksta  iš tiesų siaubingi  dalykai.  Iš esmės žmogų sunaikinti galima vos per penkias minutes, o tie žmonės, kurie valdo juodąją magiją ir  išmano,  kaip  užkalbėjimų,  burtų ir stiprių užkeikimų pagalba panaudoti ją prieš kitus žmones,  tikrai  faktiškai  yra pajėgūs  nuvaryti  kitą žmogų į kapus. Deja, dažniausiai prakeikimus vieni kitiems užtraukia artimi žmonės – kartais net  motinos  savo  vaikams.  Pas  mane  ateina broliai ir seserys, linkintys vieni kitiems blogio, prakeikiantys vieni kitus – o juk prakeiksmas, ne juokas, laikosi septynerius metus. Daugelis to net nežino ir net nesusimąsto, ką kalba. Kaip dažnai supykusi motina sušunka sūnui „Ak,  kad  tu  nudvėstum!“  ar  kantrybę praradusi  sesuo  prakeikia  brolį.  Ir štai tada  žmonėms  prasideda  nesėkmių ruožai jų gyvenime.

–  Girdėjau, kad ir pas mus, ir kitose šalyse daugelis žiniuonių taip tiesiog ir sako: „Kreipkitės į Nadin“. Štai, pavyzdžiui,  eilėje  prie  priėmimo  pas jus  sutikau  moterį,  kuri  lankėsi  pas labai  stiprią burtininkę Portugalijoje, o ši jai tiesiai pasakė: „Kreipkitės į Nadin“. Jūs gerai žinoma, žmonės jūsų ieško ir randa, o jūs, akivaizdu, duodate garantiją, kad tikrai padėsite...

– Visada  būna  išimčių.  Jei  matau,  kad žmogui padėti nesugebėsiu, niekada to ir nesiimu, o iškarto žmogui pasakau, kad ne mano jėgoms jam padėti. Mesdama žmogui kortas, aš iš karto matau, ar sugebėsiu jam padėti, ar ne. Tarkime, kortos rodo, kad jam liko gyventi septynios  ar  aštuonios  dienos,  o  kad  jam padėčiau,  reikia  mažiausiai  40  dienų. Tokiais  atvejais  ir  pasakau:  „Atleiskite, tačiau su jumis nesiimsiu dirbti“.

– Su  kokiais  baisiausiais  prakeikimais jums teko susidurti dirbant Airijoje?  Kokius  užkalbėtus  daiktus dažniausiai  savo  namuose  atranda jūsų klientai?

– Pastebėjau, kad prieš10-15 metų atvykę žmonės  prakeiktus  daiktus  atsiveža  su savimi, t. y., prakeikimas jiems buvo užtrauktas toje šalyje, iš kurios jie atvyko. Dažniausiai žmonės  būna  prakeikiami iš pavydo,  prieš pat  jiems  išvykstant, siekiant  užkirsti  jiems  kelią  į sėkmę. Dažnai tokiais  užkalbėjimais  siekiama pritraukti skyrybas, ligas, viengungystę, ar net mirtį. Labai dažnai įmane kreipiasi vyrai, kurie turi problemų su alkoholiu.  Žmogus iki tol niekada negėrė, ramiai sau gyveno ir  dirbo,  tik  staiga,  vos  tik  išvyko į Airiją, – ir prasigėrė. Tai irgi prakeiksmas! Paveikti alkoholio žmonės patenka įavarijas, užsimuša, išsikrausto iš proto ir  nusižudo.  Labai  dažnai  tokie  vyrai tiesiog buvo kažkada pagirdyti mirusiu vandeniu. Jie kreipiasi įgydytojus, kurie juos  koduoja,  tačiau  aš jums  atvirai  ir sąžiningai pasakysiu: aš tuo netikiu. Tikiu, kad vienintelis būdas padėti šiems žmonėms yra per maldas ir šventus ritualus. Labai didelis procentas koduotis ėjusių alkoholikų vėliau  vis  tiek  ateina pas  mane.  Nes  kodavimas  jiems  visai nepadeda,  o  jie  ir  toliau  geria.  Negalima žmogaus užkoduoti, jei jo smegenys jau yra užkoduotos – pirmiausia reikia iš smegenų pašalinti tą pirminę priežastį. Maldomis aš išlaisvinu ir išvalau pasąmonę, ir tik po to galima jau kažko imtis toliau.

– Pas jus ateina labai daug narkomanų,  vienišų žmonių,  tų,  kuriems nesiseka  versle,  kurie  dar  neatrado savo  vietos  Airijoje,  kurie  turi  problemų su  vaikais  ar  kuriems  nesiklosto  santykiai šeimoje.  Mačiau  ir nemažai  netradicinės  orientacijos žmonių.  Kas  juos  vienija?  Kodėl  jie kreipiasi į jus?

–  Juos  vienija  vienas  dalykas:  troškimas ištrūkti iš to pragaro kuriame dabar gyvena,  pradėti  naują gyvenimą,  sukurti sau  gerbūvį.  Kažkas  nori  rasti  mylimą žmogų, o kažkas – iš pagrindų pakeisti savo gyvenimą. Kartais ateina žmonės, visą gyvenimą pragyvenę vyro kūne, tačiau suvokiantys, kad iš tiesų yra moterys. Jūs puikiai žinote: daugelyje šalių yra leidžiamos tos pačios lyties santuokos, niekas dabar tų dalykų nesibaimina ir nesigėdija. Tačiau pas mane šie žmonės ateina dėl to, kad daugelis žmonių (net patys artimiausi) jų nesupranta, jie jaučiasi  visiškai  vieniši,  todėl  užsidaro savyje, labai dažnai patenka į psichiatrijos ligonines. Stengiuosi tokiems žmonės skirti kiek galima daugiau dėmesio, pagal galimybes kviečiu juos apsilankyti pas mane kelis kartus, o ne apsiriboti vienu susitikimu.
                                                                                                                                                          Arkadijus Zelbermanas


Konsultacijos vyks:
Gegužės 27, 28, 29 dienomis
Nuo 12 iki 6 valandos
Registracija telefonais:
Dubline:
+353 877 216 762
JAV:
+1 954 668 6891
Palikite  pranešimą ir  mes  su  jumis būtinai susisieksime.

WWW.NADINMEDIUM.COM

2 komentarai:

 1. Sveiki, mano vardas yra Nojus MARY. Aš esu iš Esch-sur-Sûre, bet su savo vyru perkeliu į Kanados nacionalinį parką „Waterton Lakes“. Žodžiai negali paaiškinti, kaip džiaugiuosi, kad esu sugadintos santuokos atstatymui, o dabar mano vyras yra visiškai grįžęs palikus mane ir mūsų vaikus kitai moteriai. Mes buvome susituokę su gyvais metais, o mūsų santuokos metu turime keletą kovų, kurios tęsėsi, kol galiausiai jis pasilikdavo su savo vaikais ir persikėlė į Melburną su kita moterimi. Užblokavo visas ryšio priemones, todėl ryšys yra neteisingas. Jaučiausi, kad mano gyvenimas buvo baigtas ir mano vaikai manė, kad niekada jų tėvas nebebus. Aš bandžiau būti stiprus tik mano vaikams, bet negalėjau kontroliuoti skausmų, kurie sukrėtė mano širdį, man buvo sunaudota liūdesio ir skausmo, nes aš jį tikrai myliu. Kiekvieną dieną ir naktį aš galvoju apie jį ir aš visada norėčiau, kad jis grįžtų su manimi, pažodžiui eidavau beprotiškas ir reikalingas dieviškas įsikišimas, todėl pasakiau kiekvienai mano problemai mano draugui, kuris kažkada turėjo panašių problemų. Ji nukreipė mane į labai galingą žmogų, vadinamą daktaru. Ji sakė, kad jis buvo vienintelė priežastis, dėl kurios ji laimėjo iki šios dienos. Drigbinovija gali padėti ištaisyti sulaužytus santykius, ji sakė, kad turėjau jį įdėti į teismą. Aš susisiekiau su juo jo elektroninio pašto prieduose doctorigbinovia93@gmail.com ir jis davė man nurodymus, ką daryti, todėl aš padariau man. Mano nuostabai, po trijų savaičių mano vyras pašaukė mane ir pasakė man, kad jis praleido mus tiek, kiek vaikai, buvau labai nustebęs, mano širdis buvo kupina džiaugsmo ir jaudulio, ir aš pradėjau atspėti ašaras. Jis atsiprašė už savo klaidą ir atsiprašė už skausmą, kurį jis sukėlė man ir vaikams. Taip jis sugrįžo pas mus su daugybe meilės ir džiaugsmo, ir nuo tos dienos mūsų santuoka dabar buvo stipresnė nei anksčiau. Drigbinovijos dėka jis yra labai galingas, todėl nusprendžiau pasidalinti savo istorija dėl tų moterų ir vyrų. kas patyrė tai, kas atsitiko. Noriu, kad jūs žinotumėte, jog yra sprendimas. Drigbinovija - tai tikras ir galingas rašytojas, kuris meldėsi už ilgą laiką, kad padėtų moterims ir vaikams skausmo metu. Be to, jame taip pat yra gydymo hiv, vėžio ir pan.

  AtsakytiPanaikinti
 2. KAIP ATSINAUJINU MANO VYKDYTOJO ATGAL, ATSAKYDAMAS TIKRAI IR VEIKSMINGAM NUORODUI DR DR. Sunny. Mano vardas Natasha Alax, aš niekada nemaniau, kad vėl šypsosi. Vyras vieneriems metams paliko mane su dviem vaikais, visos pastangos sugrąžinti jį nepavyko. Maniau, kad daugiau jo nematysiu, kol nesutikau ponios, vadinamos Maria, kuri papasakojo apie burtininką, vadinamą Dr.Sunny, ji man pateikė savo el. Pašto adresą ir mobiliojo telefono numerį. Aš susisiekiau su juo ir jis mane patikino, kad per 48 valandos mano vyras grįš pas mane. Per mažiau nei 48 valandas mano vyras grįžo prašydamas atleidimo sakydamas, kad tai velnių darbas, todėl iki šiol stebiuosi šiuo stebuklu, negalėjau įsivaizduoti, bet kai tik burtai buvo išduoti, aš pastojau ir pagimdžiau savo trečiąjį vaiką. Jei jums reikia pagalbos iš jo, galite susisiekti su juo el. paštu: drsunnydsolution1@gmail.com Arba „WhatsApp“ arba paskambinkite jam dabar: +2349030731985
  .
  Dr.Sunny taip pat gydo:
  1. ŽIV / AIDS
  2. HERPES 1/2
  3. VĖŽYS
  4. ALS (Lou Gehrig liga)
  5. Hepatitas B

  AtsakytiPanaikinti