2017 m. balandžio 21 d., penktadienis


Pasitraukus varginančiam ir destruktyviam metui, pasijus didesnis palengvėjimas. Nuo pat pirmųjų dienų šis periodas teiks daug vilčių. Jausitės didingi ir energingi, atrodys, kad jums tereikia panorėti ir viskas bus įmanoma. Jūs labai gerai žinosite, ko norite. Ir gali atrodyti, kad jums pavyks tai pasiekti. Įgyvendinti siekius ir tikslus padės ir jūsų prigimtinis žavesys. O šiomis dienomis jis tarsi iš naujo išsiskleis. Tai bus jūsų laikas, todėl džiaukitės kiekviena gyvenimo akimirka. Leiskite sau atsipalaiduoti, pasimėgauti laisve ir gyvenimo malonumais. Jei nežinote, kaip elgtis, klausykite savo nuojautos. Ji šiuo laikotarpiu bus itin stipri ir tiksli. Sapnai bus pranašiški.

Avinas. Netikėtos sėkmės bei naudos laikas, kuomet įdomiai ir netikėtai ims spręstis finansinės bei meilės problemos. Geras laikas pirkti ilgalaikius daiktus šeimai.


Jautis. Tai jūsų jėgos metas, atnešantis nelauktą sėkmę reikaluose, meilėje. Elkitės ryžtingai, tiesa, neatskleisdami motyvų. Itin geras metas moterims, vadovaujančioms dideliam kolektyvui ar turinčioms gausią šeimą. Naudingų pirkinių ir kelionių metas.

Dvyniai. Kuo atidžiau įsiklausykite, įsižiūrėkite į tai, kas šalia jūsų vyksta, – gali atsiverti svarbi informacija. Sužinoti dalykai jums suteiks slaptą pranašumą santykiuose su partneriais, darbo kolektyvu. 


Vėžys. Mažiau planuokite ir neieškokite pagalbininkų – pasitikėdami kitų žmonių žodžiais, ypač valdininkų pažadais, tik veltui  sugaišite laiką ar  pakliūsite į netikėtą bėdą. Nelabai tinkamas laikmetis susitikimams su draugais, ar skolinti partneriams pinigų.


Liūtas. Ne laikas svarbiems pokalbiams su vadovybe.  Gauti finansiniai, profesiniai pasiūlymai nebus naudingais. Būkite atidesni tėvų sveikatai, venkite juos nervinti – net jei labai nenorėsite, pasistenkite diplomatiškai su jais bendrauti.

Mergelė. Nepersistenkite vertindami savo galimybes – vargu ar sugebėsite tai padardyti. Geras laikas  vykti į keliones, susitikti su įtakingais asmenimis, įvairiais biurokratais, taip pat užsieniečiais, kurie gali nukreipti reikalus tinkama linkme.

Svarstyklės. Kovą už principus ar ginčus keiskite bendradarbiavimu, diplomatiškumu. Nusileiskite pirmi, būkite draugiški, tuomet rasite naudingų kompromisų. Neblogas laikas deryboms, įvairiems susitarimams, kelionėms.

Skorpionas. Net nedidelės problemos darbe ar nesklandumai asmeniniame gyvenime privers gerokai pasijaudinti. Būkite atidūs smulkmenoms, atliekamų darbų kokybei. Deja, nemaža nelaimingų atsitikimų tikimybė, ypač darbe. Saugokite sveikatą ir venkite bet kokių konfliktų.

Šaulys. Dabar esate stiprūs bei sumanūs, galite net kitiems padėti. Vis dėlto nepraraskite atidumo, budrumo dirbdami, bendraudami su svetimais žmonėmis. Pasisaugokite, kad nebūtumėte prieš savo valią įtraukti į netikusį reikalą. 


Ožiaragis. Atsakingų, dalykinių reikalų tvarkymą atidėkite kitam periodui. Verčiau  patinginiaukite, pailsėkite – tai padės nusiraminti. Itin svarbu bus išmokti susitaikyti su tuo, ką duoda likimas ir būti už tai dėkingiems.


Vandenis. Nepraleiskite pro ausis jokios informacijos, net su jumis nesusijusios nuogirdos apie veiklą gali labai padėti kopiant karjeros laiptais. Beje, būdingu bus gebėjimas  susikalbėti su visais, įskaitant viršininkus ar įtakingus asmenius.

Žuvys. Aplinkybės klostysis jūsų naudai, pasistenkite jomis pasinaudoti. Problemas teks spręti tik gražiuoju. Nepatartina veltis į konkurencinę kovą. Tinkamas laikas  atlikti bet kokius darbus, taip pat aplankyti šeimos draugus ir padovanoti jiems dovanų.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą