2017 m. balandžio 25 d., antradienis

Vandalai Dubline apgadino beveik 60 automobiliųDubline per naktį buvo nusiaubta beveik 60 automobilių – ant vienų automobilių buvo išraižyti žodžiai “God” (Dievas), ant kitų “ISIS” (ką tai reikškia, sunku pasakyti, bet viena iš reikšmių gali būti traktuojama kaip “Islamo valstybė Irake ir Sirijoje” – Islamic State in Iraq and Syria – "Lietuvis" past.), ant trečių “kill your famly” (žodis “family" buvo parašytas klaidingai, bet norėta pasakyti: Išžudyk savo šeimą).  Žmonės patyrė tūkstančius eurų nuostolių.Blanchardstown gardaí dėl tyčinio nuosavybės sugadinimo incidentą traktuoja kaip baudžiamąjį įvykį – transporto priemonės buvo apgadintos Dublino Castleknock Park rajone tarp 11valandos pirmadienio nakties ir 7 valandos šio (antradienio) ryto.

Gyventojai, pamatę apgadintus automobilius, buvo priblošti neregėto vandalizmo masto. “Tokie veiksmai kelia nerimą – neaišku, kas kitą kartą gali atsitikti: šiandien automobiliai, o rytoj kas?” – žmonės klausė leidinio "Irish Independent".

Automobiliai buvo pasirinkti atsitiktinai – pareigūnai jokios loginės sekos šiame incidente neįžvelgia.


Garda patvirtino, kad tokio masinio vandalizmo jie dar nėra matę ir prašo visus, turėjusius automobilyje CCTV kameras ar mačiusius ką nors įtartino, susisiekti su Blanchardstown Garda pareigūnais tel.: 01-6667000 arba paskambinti konfidencialia linija tel.: 1800-666-11.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą