2017 m. spalio 9 d., pirmadienis

Telefonų kompanija “Eir” nubausta už neteisingas sąskaitas klientamsŠiandien Dublino apygardos teisme telefonų kompanija “Eircom Ltd” - “Eir” buvo apkaltinta pažeidusi 2002 m. Ryšių reguliavimo aktą (Communications Regulation Act 2002) už neteisingai pateiktas sąskaitas klientams ir nubausta 10500 eurų bauda, rašo Independent.ie.


Teismas nagrinėjo penkių žmonių skundus, kurie kreipėsi į telekomunikacijų reguliuotoją “ComReg” po to, kai “Eircom” Klientų aptarnavimo skyrius nesugebėjo išspręsti jų problemų dėl neteisingai pateiktų sąskaitų.

Teismas pažymėjo, kad kompanija jau du kartus buvo nubausta už panašius nusikaltimus: 2015 m. “Eircom” buvo paskirta 21 000 eurų bauda, o šių metų kovo mėnesį - 16 500 eurų bauda.

Klientams “Eircom” grąžino pinigus už per dideles sąskaitas po to, kai žmonės parašė skundus telekomunikacijų reguliuotojui “ComReg”.


“Eircom” gynybai teisme atstovavęs Joe Jeffers sakė, kad kompanija įdiegė naujus būdus spręsti klientų problemas ir, pasak jo, skundų skaičius dabar sumažėjo nuo 1000 iki 300 per mėnesį.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą