2017 m. spalio 31 d., antradienis

Astrologinė Auros prognozė lapkričio 1-15 d.Visų laukia aktyvus metas, būsite kupini ryžto nuversti kalnus, palenkti visus įvykius jums reikiama linkme. Stenkitės apskaičiuoti savo jėgas ir finansines galimybes. Kad ir kuo užsiimsite, darykite tai neskubėdami, gerai apgalvokite. Būkite atidesni detalėms – maža smulkmena gali viską apversti aukštyn kojomis.  Labai palankus metas svarbiems dalykiniams susitikimams, pasitarimams, keistis svarbia informacija, dalintis patirtimi. Visai netikėtai gali išryškėti nauji finansiniai, teisiniai sunkumai ir atsirasti lengvi būdai jiems išspręsti. Palanku bus tvarkyti ir tuos reikalus, kurie buvo atidėti, taip pat įsisenėjusias sveikatos problemas ar imtis darbų, kurie kadaise nepavyko. Šį periodą būtų naudinga prisiminti praeitį, ją paanalizuoti, prisiminti išėjusius Anapilin artimuosius, pamąstyti kokį paveldą mes iš jų gavome.
Palanku šį metą  mokytis ko nors naujo, tobulinti profesines žinias, ugdyti praktinės veiklos įgūdžius. Tinka perduoti visą sukauptą patirtį jaunajai kartai, nesvarbu, ar tai būtų profesinės, religinės, magiškos paslaptys – svarbu perduoti. Tinka ieškoti svarbios informacijos veiklai plėsti ir savęs tobulinimui.

 
Avinas. Pasistenkite darbe nepasiduoti svetimai įtakai – turėkite savo nuomonę, bet kitiems jos piršti irgi nebūtina. Artimiesiems būsite linkę priekaištauti dėl išlaidų, meilės nuotykių, sugadintų daiktų ir pan., nors jie seniai tai pamiršo.


Jautis. Viskam skirkite daugiau laiko – ir rašymui, ir dalykiniam susitikimui, ir kelionei. Jei neskubėsite, daugiau suspėsite. Partneriai gali daryti finansinį spaudimą –  tokiu atveju bus itin svarbu išlaukti ir neskubėti duoti atsakymo.

Dvyniai. Būsite priversti spręsti finansines problemas, analizuoti jų priežastis, nors šito jums taip nesinorės daryti. Iš tiesų nereikėtų labai persistengti: tai, kas šiuo metu sunkiai seksis, vėliau lengvai pavyks. Ir nesivelkite į ginčus su antraja puse – jūsų santykiuose gali įvykti nepageidaujamų pokyčių.

Vėžys. Nestigs nei ūpo, nei jėgų, nei atkaklumo. Verta imtis darbų, kuriems reikia išradingumo. Nepriekaištaukite sutuoktiniui dėl neatliktų darbų namuose – verčiau patys tuo užsiimkite.


Liūtas. Viską tikrinkite, niekur neskubėkite – pirmas įspūdis gali būti klaidingas, todėl būtinai analizuokite turimą informaciją. Geras laikas tvarkyti svarbius dalykinius reikalus, pasikalbėti su viršininku jums svarbiu klausimu.

Mergelė. Nepervarkite – dėmesys gali greitai išsekti, o šiam metui itin svarbus tikslumas. Imkitės tik tų darbų, kurių neįmanoma atidėti, kuo daugiau rūpesčių perkelkite ant sutuoktinio, dalykinių partnerių pečių, o patys pasistenkite kuo daugiau pailsėti.

Svarstyklės. Nesistenkite visur ir visiems išsakyti savo nuomonę, piršti savo tiesas – iš tikrųjų viskas priklausys tik nuo to, kas jau padaryta. Ir jei viską atlikote gerai, laikotarpis jums bus palankus. Jupiteris Skorpione atneš naudos – pagaliau stabilizuosis jūsų finansinė situacija, be to, ji gali net gerokai pagerėti.

Skorpionas. Jupiteris Skorpione – tai didžiausia šventė šio ženklo atstovams! Tapsite tikrieji Zodiako lyderiai! Pasistenkite niekuo nerizikuoti. Taip pat bus svarbu neskolinti pinigų ir atsiriboti nuo nemalonių žmonių bei nesmagių darbų.

Šaulys. Būkite atidesni sutuoktinio svajonėms ir planams. Prasideda metas, kada nebetinka plėsti veiklos, imtis ko nors naujo. Dalykinei sėkmei išlaikyti bus svarbu užtikrinti gerus santykius ne tik su vadovybe, bet ir su artimaisiais.

Ožiaragis. Neskubėkite priekaištauti, pamirškite senas nuoskaudas ir negaiškite laiko aiškindamiesi santykius. Tai labai darbingas laikas, kai reikia suskubti kuo daugiau nuveikti. Tinka tvarkyti paskolų, draudimo, mokesčių reikalus.


Vandenis. Pareigų atlikimas turėtų būti pirmoje eilėje. Sau būkite griežtesni ir reiklesni, tuomet neteks išgirsti iš kitų kritiškų pastabų, beje, gal tuomet imsite suprasti, už ką ant jūsų pyksta tėvai, sutuoktinis, o gal kolegos ar šefas. Atsiprašykite pirmi ir siekite ištaisyti visas, net ir seniai kažkam padarytas skriaudas.


Žuvys. Sutuoktinio parama bus svarbi sprendžiant dalykines, sveikatos problemas. Atvirai pasikalbėkite apie tai, ką seniai bijote pasakyti. Tinka tvarkyti darbo reikalus – jūsų profesinės galimybės bus gerai įvertintos, galite sulaukti įdomių pasiūlymų. 

1 komentaras:

  1. Esu čia, norėdamas paliudyti, kaip šis galingas burtų ratukas, vadinamas daktare Ogala, padėjo man pagerinti mano santykius. Man skaudėjo širdį, kai mylimoji man pasakė, kad jis nebėra suinteresuotas vesti mane, nes kita ponia ant jo panaudojo juodąją magiją. Aš verkiau ir verkšlenau kasdien, kol taip blogai, kad kreipiausi į internetą pagalbos. Štai tada, kai perskaičiau atsiliepimą apie dr. Ogala, tada kreipiausi į jį pagalbos ieškant meilės ir savo gyvenimo. , jis padėjo man užrašyti galingą meilės kerą ir, mano nuostabai, po 24 valandų meilės burto, mano mylimasis grįžo ant kelių maldaudamas manęs atleisti. jo el. pašto adresas: drogalad02@gmail.com WhatsApp +2347049668119 ...

    AtsakytiPanaikinti