2017 m. spalio 23 d., pirmadienis

 Ar sūnus “palaidūnas” grįžta namo į “Ryanair”?“Ryanair” pranešė, kad Peter Bellew vėl ketina prisijungti prie oro linijų kompanijos. Jis pakeis beveik trisdešimt metų “Ryanair” kompanijoje dirbusį Michael Hickey, kuris buvo atsakingas už pilotus ir skrydžių saugą ir kuriam dar dirbant kompanijoje buvo atšaukta 18 000 skrydžių ir tai pridarė problemų beveik 800 000 keleivių. Peter Bellew anksčiau 14 metų dirbo su “Ryanair”, prieš jam išeinant į “Malaysian Airlines” 2015 metais, praneša Independent.ie.


Ar sūnus “palaidūnas” grįžta namo? – domisi Independent.ie. Peter Bellew buvo “Malaysian Airlines” viceprezidentas, o nuo 2016 m. liepos mėnesio ir vadovas. “Malaysian Airlines” per metus perveža 16 milijonų keleivių, o “Ryanair” per metus skraidina apie 130 milijonų keleivių.

Malaizijos žiniasklaidoje taip pat buvo pranešimų, kad santykiai tarp Peter Bellew ir vienintelio aviakompanijos akcininko – Malaizijos nepriklausomo turto fondo “Khazanah”, buvo gana komplikuoti. Be to, “Malaysian Airlines” išgyveno keletą sunkių sukrėtimų po to, kai 2014 metais vienas iš kompanijos lėktuvų išnyko Indijos vandenyne, o kitas buvo pašautas virš Ukrainos.


Peter Bellew, paklaustas, kodėl jis palieka “Malaysian Airlines”, atsakė, kad: “Kompanija (“Ryanair”) yra didžiausia Airijos kompanija ir jai reikia mano pagalbos”.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą