2017 m. spalio 10 d., antradienis

Kiber nusikaltėliai bandė pavogti “SuperValu”, “Centra” ir “Daybreak” pirkėjų kortelių duomenisVisose Airijos “SuperValu”, “Centra” ir “Daybreak” parduotuvėse šiandien kibernetinių išpuolių metu nusikaltėliai bandė pavogti klientų debeto ir kredito kortelių numerius bei galiojimo datas, pranešė “The Irish Times”.


“Musgraves”, trijų mažmeninių prekybos tinklų bendrovė patvirtino apie išpuolį ir pranešė, kad šiuo metu incidentą tiria Garda Síochána. Bendrovė apie incidentą taip pat pranešė Duomenų apsaugos komisarui (Office of the Data Protection Commissioner) ir dabar duomenys reguliariai atnaujinami.

“Musgrave” teigimu, “kenkėjiška programinė įranga bandė išgauti debeto ir kredito kortelių numerius bei kortelių galiojimo pabaigos datas, bet ne kortelių turėtojų vardus, PIN (Personal Identification Number) numerius ar CCV (Card Verification Value) numerius.”


Pasak atstovo spaudai, iki šiol nebuvo jokių įrodymų, kad kokie nors duomenys buvo pavogti, bet visgi patariama pirkėjams būti atsargiems. “Ekspertai pažangių technologijų dėka valdo ir kontroliuoja situaciją,” – užtikrino jis. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą